Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с акумулатор (присветва лампата за акумулатора)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с акумулатор (присветва лампата за акумулатора)

    Здравейте колеги,имам следния проблем с колата (FIAT Bravo 1.9 JTD ’99 година) , преди около седмица започна да ми свети лампата за акумулатора , но не постоянно, а само на моменти , свети за малко, изгасва , после примигва за момент, и пак изгасва, и така вече една седмица, и аз не съм много в час колите реших да Ви попитам за какво става въпрос с подобен проблем. Надявам се да ми помогнете .Поздрави !Грешен раздел -> Преместена. Допълнено заглавие.Модераторски екип на Fiat-bg.org

    #2
    Явно алтернатора ти те напуска. Да се провери от ел.техник , защото от един път ще те остави акумулатора.

    Коментар


      #3
      Re: Проблем с акумулатор (присветва лампата за акумулатора)

      antonio_DD написа:
      Здравейте колеги,имам следния проблем с колата (FIAT Bravo 1.9 JTD ’99 година) , преди около седмица започна да ми свети лампата за акумулатора , но не постоянно, а само на моменти , свети за малко, изгасва , после примигва за момент, и пак изгасва, и така вече една седмица, и аз не съм много в час колите реших да Ви попитам за какво става въпрос с подобен проблем. Надявам се да ми помогнете .Поздрави !Грешен раздел -> Преместена. Допълнено заглавие.Модераторски екип на Fiat-bg.org
      Запали автомовила и с мултицен провери напрежението на клемите на акумулатора. Трябва да е над 13V. Ако е под 12,5 значи алтернатора ти не зарежда.
      BRAVO 1.6 16V

      Коментар


        #4
        вероятно четките, щом тръгва и спира ...
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар

        Working...
        X