Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дайте съвет за Пунто 95-а Ксенон или хубави крушки???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Аз съм със Osram SilverStar и да ти кажа разлика в светенето има и съм много доволен и са с 50% повече светлина, а тези Night Breaker са с 90% повече светлина, така че си прецени сам
    Теоритиците си лаят, голфа си върви!

    Коментар


      #17
      ogi28b написа:
      При работа всяка лампа отделя волфрам, който кондензира върху стъклото на лампата, което води до почерняване и намаляване на светлината. Колкото повече живее лампата, толкова повече почернява,
      Всичко това е вярно, ако халогенния цикъл на крушката не работи както трябва, иначе няма как да се получи това.Това почерняване става ако примерно имаш ДРЛ на дългите примерно, където волтажа е намален 3 пъти. Иначе казано ако окабеляване, букси и т.н. са изправни и доставят предписаното количество "ток" до крушката няма да се получи почерняване.Иначе и аз си мисля за ксенон, ама тъй като си е чисто тото дали ще изкара 2 години примерно или баласта ще изгоря всеки месец, ще се нулира километража, ще бръмчи радиото и т.н. не мога да се реша напълно. (колата се кара почти и само градско)

      Коментар


        #18
        купих си nightbreaker за 13.лв бройката и след малко ще ви кажа дали съм доволен. Казаха ми, че с ксенон немога да напусна страната и за това реших да опитам първо с това.

        Коментар


          #19
          Kсенона му е майката. Но след монтажа на ксенона- реглаж на фаровете.
          Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

          Коментар


            #20
            rally33 написа:
            купих си nightbreaker за 13.лв бройката и след малко ще ви кажа дали съм доволен. Казаха ми, че с ксенон немога да напусна страната и за това реших да опитам първо с това.
            А може ли да споделиш от къде си ги взел?

            Коментар


              #21
              колега аз съм с ксенон от 1г.на 2-рия ден ми изгоря баласта смених го и от тогава никакви ядове и аз карам същата кола и знам какво е да нямаш фаровеако искаш ела в сервиза да ти направим демонстрация на крушки и на ксенон и да ти регулираме фаровете и ште прецениш,нп аз съм много много доволен от ксенончето миако проявиш интерес драсни едно лс

              Коментар


                #22
                dobrujanetza написа:
                Kсенона му е майката. Но след монтажа на ксенона- реглаж на фаровете.
                На кое на заслепяването ли е майката.Аз мисля че трябва да го забранят.
                Fiat Brava 1.2,16в

                Коментар


                  #23
                  Нормално е да те заслепява при положение че се слага на коли с фарове които не са направени за ксенон... Старите фарове просто разсейват светлината навсякъде просто щото са стъклени, не сте ли забелязали че колите които са фабрично с ксенон вобще не заслепяват ???

                  Коментар


                    #24
                    Моля да не обръщате темата в тази посока

                    Коментар


                      #25
                      Само искам да затворя темата с впечатления от новите крушки.НЕ СЪМ ДОВОЛЕН! Купих ги от Практикер.Явно зависи какви са ти фаровете, ако са кристални, претполагам, че ще им паснат идеално. Много хора ми гледаха рефлекторите и казаха, че не са заминали все още. Когато ги монтирах новите крушки, сложих едната и застанах пред колата за да сравня старата и новата. Имаше СЕРИОЗНА разлика!Когато обаче ги монтирах и 2-те и се стъмни хубаво, определено нямаше кой знае каква разлика на пътя!!! Опитах да ги регулирам, но неуспешно!Те това е

                      Коментар

                      Working...
                      X