Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

въпрос за два кабела

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    въпрос за два кабела

    Здравеите колеги значи карам фиат мареа 2.4 125тд и под шофиорската седалка има една кутиика и до нея седят два кабела с букси мажка и женска и са откачени за какво са и ако ги закача какво може да стане??

    #2
    тая кутийка е за спиране притока на гориво,можеш да го спреш ръчно или при удар тая кутийка автоматично спира притока
    Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

    Коментар


      #3
      аха знаех за кутииката че като се натисне отгоре колата угасва ама незнаех точно за какво е та жапроса ми е до нея има джа кабела тоест един но е с букса и е отка4ен и не жлиза доколкото вийдам в кутииката

      Коментар


        #4
        ivailo rachev написа:
        тая кутийка е за спиране притока на гориво,можеш да го спреш ръчно или при удар тая кутийка автоматично спира притока
        Едва ли е инерционния изключвател, ако кабелите бяха изключени, колата нямаше да запали, защото помпата ще остане без захранване и по-точно без маса.
        Stop giving directions, just say "Follow me."
        Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
        Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

        Коментар


          #5
          sok1 написа:
          Едва ли е инерционния изключвател, ако кабелите бяха изключени, колата нямаше да запали, защото помпата ще остане без захранване и по-точно без маса.
          И ти си прав,но кабелите може да не са от нея,но това трябва да е кутията друга кутийка там няма?
          Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

          Коментар


            #6
            Дали може да са от Еърбеци или подгрев на седалките ... ако преди е имала
            Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
            Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

            Коментар


              #7
              ivailo rachev написа:
              И ти си прав,но кабелите може да не са от нея,но това трябва да е кутията друга кутийка там няма?
              Мисля, че бутона при Мареа е до долната панта на шофьорската врата.
              Stop giving directions, just say "Follow me."
              Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
              Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

              Коментар


                #8
                Колеги аз мисля че е нещо сваззано с Еърбеците но ме е страх да ги сваржа да не грамнат случаино по време на движение и да стане някоя беля.Иначе на таблото ми свети тая лампичка но не са гармяли поне не и в мен и предишният и собственик защото сме братовчеди и си знаем всичко и отпред няма следи да е била удряна само преди да я купи братовчеда е била леко подпряна отзад .

                Коментар


                  #9
                  marea2.4 написа:
                  Колеги аз мисля че е нещо сваззано с Еърбеците но ме е страх да ги сваржа да не грамнат случаино по време на движение и да стане някоя беля.Иначе на таблото ми свети тая лампичка но не са гармяли поне не и в мен и предишният и собственик защото сме братовчеди и си знаем всичко и отпред няма следи да е била удряна само преди да я купи братовчеда е била леко подпряна отзад .
                  А лампа за колана на таблото имаш ли, ако имаш свети ли?Може да е за датчика за колана.

                  Коментар


                    #10
                    Мисля,че едната е за кантара на еърбега а другата за подгрев на седалката.....така ми каза един автоджамбаз.
                    MAREA WEEKEND 1.8 16V`98
                    ex:R19 CHAMADE 1.7`92г.

                    Коментар


                      #11
                      Начи може и да има но не свети.

                      Коментар


                        #12
                        marea2.4 написа:
                        Начи може и да има но не свети.
                        Най-вероятно е за колана. Относно еърбеци и кантари - не знам на колегата Мареата каква модификация е, но моята е ЕЛХ и няма нито кантар, нито еърбеци на седалките по дефолт.
                        Stop giving directions, just say "Follow me."
                        Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
                        Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

                        Коментар


                          #13
                          И аз така мисля че е за коланите и предишният и собственик го е дразнело че свети и ги е откачил.

                          Коментар

                          Working...
                          X