Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво показва тази лампа?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какво показва тази лампа?

    Някой знае ли защо светва тази лампа , обикновенно светва след като пусна фаровете и след малко изчезва , първо си мислех че може да е индикация за нещо което не свети , обаче всичко си светеше перфектно , а тя светва и след това изгасва?Грешен раздел - ПреместенаМодераторски екип на fiat-bg.org
    Прикачени файлове
    Fiat Marea Weekend
    HLX 1,9 TD 100
    1999

    Някой друг трябва да плати сметката - ние не сме си поръчвали такъв живот.

    #2
    Индикация за изгоряла крушка.При теб може да е лош контакт нейде.

    Коментар


      #3
      Ами по-скоро е така защото докато свети съм оглеждал и няма никъде несветещи крушки , освен някой габарит да не свети?
      Fiat Marea Weekend
      HLX 1,9 TD 100
      1999

      Някой друг трябва да плати сметката - ние не сме си поръчвали такъв живот.

      Коментар


        #4
        Провери осветленито на номера!
        ALFA ZLODEO 156 2.4 JTD=140PS

        Коментар


          #5
          свети и то , даже и габаритите си светят , явно нещо си прави само проверка , абе каквото и да е щом свети всичко няма значение
          Fiat Marea Weekend
          HLX 1,9 TD 100
          1999

          Някой друг трябва да плати сметката - ние не сме си поръчвали такъв живот.

          Коментар


            #6
            Re: Какво показва тази лампа?

            tomito9902 написа:
            Някой знае ли защо светва тази лампа , обикновенно светва след като пусна фаровете и след малко изчезва , първо си мислех че може да е индикация за нещо което не свети , обаче всичко си светеше перфектно , а тя светва и след това изгасва?
            Мисля че тази индикация е за светлини за мъгла. При мен свети постоянно на включени фарове, явно някъде по кабелите имам лош контакт, мисля, че и при теб е такъв проблема. Карай и да не ти пука, нали фиата върви и всичко му свети
            FIAT MAREA WEEKEND ELX TD100 98

            Коментар


              #7
              Все пак, огледай по-подробно и стоповете. Ако си с комби, лампичките на стопа са две, имам предвид при пуснати фарове, а не за натисната спирачка. И на мен доста време ми свети тази лампа и аз уж гледах, че всичко свето, докато веднъж не ми направи впечатление, че единият стоп свети "по-накриво", тоест само едната лампа. Като смених и другата, работата грейна.
              Fiat Marea Weekend 1,6 16V

              Коментар

              Working...
              X