Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

какъв е модела на крушките за осветление на номера

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    какъв е модела на крушките за осветление на номера

    Здравеите колеги някои може ли да ми каже модела на крушките за осветление на номера от зад.

    #2
    ре

    Габаритна крушка 5 W 12V БЕЗ ламаринения цокъл (само телчетата са допрени до дънцето на балона), марка - без значение, цена около левче за бройка.
    Мареа 2.4 жтд 99г

    Коментар


      #3
      Аха ясно е това а имат ли някакво име като h1 h4 h7 това ми беше въпросат.Мерси все пак

      Коментар


        #4
        ре

        Не знам, колега, със сигурност имат някакъв код, но трябва по каталог да се гледа, а това h1, h4, h7 и др. е от решаващо значение за фаровете при различни марки, нашите фарове са h1, а мигачи, стопове и разни някой може да пусне линк евентуално .
        Мареа 2.4 жтд 99г

        Коментар


          #5
          На комбито не ги знам но на седана са соленоидни 12V3W/5W/.
          Fiat Marea 1.6 16V ELX 2000г.CNG,Opel Antara 2,2 163kc.
          ex:Fiat Regata 1714D;ex:Fiat 125P

          Коментар


            #6
            ре

            Що е то соленоидни крушки? Соленоиден клапан май си е ел.магнитен клапа - намотка, сърцевина и котва, ама може да греша? А при лампите как се обръща в думи прости ?
            Мареа 2.4 жтд 99г

            Коментар


              #7
              Случайно да не са "сулфидни" тия лампи ? :D
              Fiat Coupe 16V Turbo

              Коментар


                #8
                Re: какъв е модела на крушките за осветление на номера

                marea2.4 написа:
                Здравеите колеги някои може ли да ми каже модела на крушките за осветление на номера от зад.
                Ето ги крушките, същите като на габарита отпред МОДЕРИРАНО Линк към комерсиален сайт.
                Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 105 2000
                Lancia Lybra 1.9 JTD 115 2002

                Коментар


                  #9
                  Извинявам се,грешка на езика!Сулфидни са-продълговати,кръгли,метални капачета в двата края,жичка вътре в средата.Такива са и в плафоните,жабката и багажника.На 23.12.2010г. ги смених половината.Поне в моята Марея са такива.
                  Fiat Marea 1.6 16V ELX 2000г.CNG,Opel Antara 2,2 163kc.
                  ex:Fiat Regata 1714D;ex:Fiat 125P

                  Коментар


                    #10
                    Лампите, за които става въпрос имат точното наименование "W5W", а в кварталното магазинче може би ги знаят като "5 вата безцокълна / без цокъл". Само им казвам името, не значи че те са точните. Обаче на Браво/а - лампичките на предните габарити, на мигачите в калниците и на номера - са такива, за които говоря.Лампичките в плафоните са 10 вата по норматив. Ако някой някъде е сложил или заменил по-маломощни от 5 вата - просто предишният, който ги е сменял - не е сложил правилните. Изтрих и една реклама в по-предния пост.

                    Коментар


                      #11
                      Съжалявам, неисках да изглежда като реклама, а просто да покажа какви точно са крушките нагледно
                      Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 105 2000
                      Lancia Lybra 1.9 JTD 115 2002

                      Коментар


                        #12
                        крушки

                        Здравейте, По магнети Марелли се водят W5W 12V. безцокълна е както е на габарита и мигача отпред
                        Фиат МАРЕА 1.9 ТД100
                        харчи: DOSTA

                        Коментар

                        Working...
                        X