Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Премигване на показанието на километрите на Стило

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Премигване на показанието на километрите на Стило

    Колеги днес ми се случи нещо интересно? Сутринта слизам и паля стилото и точно секунда след паленето всичко по таблото угасна и пак светна. Акумолатора си държи добре нямал съм досега проблеми с палене или нещо подобно. Веднага след това показанието на дисплея за километрите започна да премигва!? Не изгасих колата, а тръгнах всичко си работеше ОК, само показанието си мигаше. Като стигнах на работа я изгасих и запалих пак вече всичко си беше нормално. Някой има ли представа от какво може да се получи!?ПС. Не е изписало никаква грешка на дисплея или сервизно ключе. Всички други показания си работиха нормално. Довечера ще кача клипче
    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

    #2
    Принципно мига, като е сменяно таблото с друго, заради разлиакта в километрите.Виж с екускана реалните и на таблото, ако има разлика - един прокси алайнмънт правиш.Ако са еднакви +-5% - караш си, пък ако вземе да мига пак ще го мислиш
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      кола

      Може да е нещо по таблото някоя букса или по BSI трябва да Я провери
      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

      Коментар


        #4
        Точно преди да се уверя че акумулатора ми не става за нищо и при мен го беше направила веднъж,както и няколко пъти не ми разпознаваше имобилайзера.Стартера си въртеше нормално но си имах проблемите с интикациите.Месец по късно хвърлих акумулатор.Това е преди година и половина.От тогава никакви ядове.
        AR 159 Ti 2,4 mJTD 210 h.p.
        HONDA Accord tourer 2.2 i-DTEC Type S 180 h.p.
        Kawasaki ER-6n'2012

        Коментар


          #5
          emzo написа:
          Принципно мига, като е сменяно таблото с друго, заради разлиакта в километрите.Виж с екускана реалните и на таблото, ако има разлика - един прокси алайнмънт правиш.Ако са еднакви +-5% - караш си, пък ако вземе да мига пак ще го мислиш
          има разлика около 4к км...181к по табло 177 по екускан поясни само за този прокси алайнмънт!?
          Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
          BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
          BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

          Коментар


            #6
            Ако не ти мига показанието за километрите значи нямаш нужда от PROXI Alignment. Разликата в километрите няма значение.В първите няколко секунди след запалването се прави проверка на всички модули свързани към CAN мрежата. Ако има проблем с някой от тези модули започва да мига километража... В твоят случай точно по време на проверката е прекъснала връзката с километража и затова е започнал да мига. При следващото запалване вече е нямало проблем с проверката... и затова вече не мига.
            Stilo Dynamic MW 1.9 JTD '03
            Punto HLX JTD '02

            Коментар

            Working...
            X