Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с ABS и АSR при Стило JTD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с ABS и АSR при Стило JTD

    Такаа... от няколко дена и на този ФИАТ почна да му свети АБС-а. Гривните и датчиците са очистени. Проблема го прави след като потегли колата. Вдигах я на крик и въртях по отделно колелетата, не отчете грешка. Проблема почна да го прави от както се застуди и се учести след като заваля снега. За мен това е въпрос на някое кабелче или букса. Приемам всякакви съвети за диагностицирането и оправянето на проблема. А забравих, качвана е на диагностика, само че изкарва грешките по кодове и не знам какви са кодовете. Мисля че нещо от сорта на f50, f23. Следва закачане към специален Фиат тестер.

    #2
    Грешките са C1xxx.АСР-а свети ли и той ? Или само АБС ?Абе диаг ти трябва, може и да не даваш пари за екзаминър.С екускан се чете.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Кое е това екускан? Какво ми трябва? Склонен съм да си купя кабел и да си дръпна програмата и да я сложа на лаптопа. Под ХР ще тръгне ли? Да свети АСР. Проблема според мене е по абс-а.

      Коментар


        #4
        Пробвай със смяна на стоп машинка,аз смених сам наскоро ,цена около 22 лева. Смяната е лесна.Бих почнал от най-простото.
        STILO JTD 1.9- 115 BLACK

        Коментар


          #5
          Първо диаг, после машинки.
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #6
            И с какво е свързана машинката? Ще проверя.

            Коментар


              #7
              http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=61923виж това
              STILO JTD 1.9- 115 BLACK

              Коментар

              Working...
              X