Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колони във вратите на Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Ясно така и предположих че тея в магазина нещо не са в час!А на втория ми въпрос има ли нещо специфично в инсталацията или е само д 4 болта и две жички?
    Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
    Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

    Коментар


      #62
      Колега не станаха ! отидох там пробвах ги ама просто не влизат на мястото на задните колони на бравото! задните са 13 см а тези бяха по-големи! така че се отказах от тях!
      Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
      Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

      Коментар


        #63
        rustson написа:
        Колега не станаха ! отидох там пробвах ги ама просто не влизат на мястото на задните колони на бравото! задните са 13 см а тези бяха по-големи! така че се отказах от тях!
        Ама, колега!!! Никъде не спомена, че ще сменяш задните колони! Фабрично всички коли излизат с вградени колони във вратите, а само някои имат отзад! Така, че, когато говори за фабрични колони аз разбрах, че за вградените във вратите говориш!? Отзад иначе са 13-ки кръгли, а между другото с преправяне се слагат и 5х7, както аз съм направил!
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #64
          Изчетох Ви цялата тема и отидох да си купя звук Сега съм с 6те оригинални от колата + http://www.pioneer.eu/eur/product_de...nomy_id=25-131 тия пайнерки и басс на пайнер с усилвател на тъндер...само, че нямам кабели (незнам какви и от къде да ги взема) и туба за басса, ако някой продава туба да каже веднага ще я купя ...мисля, че нещо от рода на 25литра ми казаха че трябвала да е Корите от зад сам си ги срязах и мисля че няма да се разпаднах [= Иначе сега само с тия фабричните колони + 2те пайнерки добре се чува пък с басса ако най накрая го свържа сигурно ще е още по добре...ааа и касетофона е , ама не ме пратиха в тояга за да ми е валидна гаранцията

          Коментар


            #65
            Колко инча ти е баса

            Коментар


              #66
              нека и аз разкажа за смяната на музиката в моето Браво. Доста се чудих дали да махам оригиналното касетофонче понеже се притеснявах,че ще се развали дизайна , но накрая склоних. Отидих при момчетата от MVN и се почна : - първо реших да сменя колоните в самите врати: фабричните говорители във вратите са елипси ->отначалото мислих да сложа 17-ки , но се оказа че за малко няма да влезнат затова се спрях на 13-ки (Hertz) ->но за да паснат на дупките на елипсите се направиха фланци от дърво -> след което нещата изглеждаха така -> След като приключихме с вратите дойде време да се сложат елипсите на кората(отново Hertz) :свалихме кората и очертаха колоните и изрязаха ненужното и го монтираха -> В резултат се получи една доста прилична музика ( за без стъпало ). Надявам се да съм бил полезен.
              Fiat Stilo JTD ....sold
              Volvo C 70 ....

              Коментар


                #67
                Takaaaa...и аз да кажа нещо по въпроса.За мен колоните на Бошмен са най-добрия избор между съотношението цена/качество.Много съм доволен от тях и определено "вадят" много добър звук!
                == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                Коментар


                  #68
                  Mescalin - И какви пари ти излезе цялата процедура че май и аз на там отивам, без плейъра- само говорителите и работата ?!
                  Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                  Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                  Коментар


                    #69
                    rustson написа:
                    Mescalin - И какви пари ти излезе цялата процедура че май и аз на там отивам, без плейъра- само говорителите и работата ?!
                    двете 13-ки Hertz са - 70 лв.двете елиспи Hertz ( найстина свират добре гаранция ) - 145 лв.работа - 25лв.тотал - 240 лв
                    Fiat Stilo JTD ....sold
                    Volvo C 70 ....

                    Коментар


                      #70
                      Аз да попитам тук - задните гнезда за колони на Brava същите ли са като на Bravo?Искам да си слагам там колони на оригиналните места, но до сега съм нямал там и да знам какъв размер да търся.

                      Коментар


                        #71
                        Mescalin написа:
                        ...отначалото мислих да сложа 17-ки , но се оказа че за малко няма да влезнат затова се спрях на 13-ки (Hertz) ...
                        Колега, не искам да те разочаровам, но с по-дебел фланец от ПДЧ спокойно може 17-ка говорител на това място да се монтира...
                        Frontera Sport, X20SE март 1998

                        Коментар


                          #72
                          Аиде и аз да попитам нещо. Щом може да се монтира 17ка в вратите как свири тва чудо щото мен дори оригиналните елипси ми дрънчът яко като надуя баса малко повечко (То не самите колони а цялата врата да бъдем точни)Какво е решението на проблема? само с др говорители дали ще се оправи?
                          Fiat Bravo 1.9 TD100

                          Коментар


                            #73
                            .............

                            Коментар


                              #74
                              Щом взимаш елипси 5х7 не ти трябват преходници (имаш си) Аз бих избрал Пайнера, въпреки че Алпина е мн известна и хвалена марка никога не съм имал работа с него. За мен Пайнер е марката или както колегата Херц.
                              Fiat Bravo 1.9 TD100

                              Коментар


                                #75
                                ............

                                Коментар

                                Working...
                                X