Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

проблем с мигачи - Браво - РЕШЕНО

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    проблем с мигачи - Браво - РЕШЕНО

    здравейте имам проблем с десния мигач като го пусна някой път работи без проблем,някой път мига през по-бавни интервали,а някой път не се включва въобще,но с левия мигач нямам проблеми.също така като пусна аварийни и съм със включени фарове когато мигачите светват от дясно отзад не светва мигача,а изгасва задния габарит и отпред отдясно мигача свети по-слабо от левия.ако на някой се е случвало нека сподели проблема.благодаря предварително.
    Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

    #2
    Първо си размърдай релето (сваляш долната кора под волана и ще го видиш), ако се оправи, трябва да го отвориш и презапоиш няколко спойки в него. Ако няма ефект, пиши.edit@ Малко не дочетох описанията на проблема - след като имаш "цветомузика" отзад, значи масите на стоповете ти се гъбаркат. Почисти ги първо тях.
    Fiat Marea 1.8i 16V
    Fiat Tipo 1.4i 8V
    Fiat Punto 1.6i 8V
    www.italauto-bg.net/forum/

    Коментар


      #3
      сега се сетих че това с цветомузиката се случи след като сменях крушките отзад може и аз да съм разбъзикал нещо,ще ги погледна масите и релето но ще е утре че днес няма да имам време и ще пиша
      Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

      Коментар


        #4
        здравейте колеги проблема е решен.свалих кората и размърдах релето и се оправи ударим му 1-2 спойки и всичко е тип топ.не знам как,но и цветомузиката спря.вече всичко е наред.
        Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

        Коментар

        Working...
        X