Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем по инсталацията на крушките на фаровете?! - РЕШЕНО

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем по инсталацията на крушките на фаровете?! - РЕШЕНО

    Понеже ми бяха изгоряли клемите на крушките на пунтото,от една морга си взех нови,не са от фиат,но те са класически 3ки клеми за крушки H4,ОК,вързах ги,всичко свети,всичко точно,взех си крушки на OSRAM,НО,единия фар свети по слабо,а като пусна дълги,нещата се объщат,другия свети по слабо,а този кадето светеше слабо,на дълги свети по силно!!!!!????Всичко е вързано както трябва и както си му е реда,но вече акъл ми несабира,от какво може да е това ?!
    FIAT Punto MK1 1.1 55hp

    #2
    колега наи вероятно си объркал кабелите при вързването
    ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
    ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

    Коментар


      #3
      Определено са обърнати Къс и Дълъг в едната букса. Познавам хора, които го правят нарочно - десният дълъг да им свети на позиция къси, и обратно.А като размениш лампите, проблемът остава в същия фар, или в същата лампа?

      Коментар


        #4
        3 жици стърчат от новите клеми,но са от други коли 2те ... и аз уж по цвят ги връзвах,но явно не е така,утре ше връзвам и ше тествам .... явно е имало значение :S :D
        FIAT Punto MK1 1.1 55hp

        Коментар


          #5
          не колега по цвят не е добра идея по метоположението от изгорялата фасунка ги направи и ще си 6+
          ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
          ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

          Коментар


            #6
            Единия фар светеше,като съм на къси,тои светеше на дълги,а като пусна дълги светеше къси.Просто бях обърнал 2 жици грешно,сега всичко е ОК!Мерси колеги
            FIAT Punto MK1 1.1 55hp

            Коментар

            Working...
            X