Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Cd- Волан - Дистанционно

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Cd- Волан - Дистанционно

    Колеги преди няколко седмици си сложих http://www.aval-bg.com/car-audio/pio...eer-deh-1220mpВидях че има опция за дистанционно, та въпроса ми е До колкото знам май само мареа HLX ИМат волан с дистанционно Ако си намеря някъде такъв дали ще паснат или Се купува отделно нещо което се прикача?
    Ползвайте мигачи!

    "I believe in a long, prolonged, derangement of the senses in order to obtain the unknown."
    Jim Morrison

    #2
    Има дистанционни за волан, универсални за всички модели на Pioneer
    Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
    Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

    Коментар


      #3
      http://www.aval-bg.com/car-audio/pioneer/aksesoariТук има няколко вида това с блутуда няма да стане, но другите би трябвало да се връзват с кабели
      Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

      Коментар


        #4
        само блутут е за волан другите не са...
        Ползвайте мигачи!

        "I believe in a long, prolonged, derangement of the senses in order to obtain the unknown."
        Jim Morrison

        Коментар


          #5
          batabit написа:
          само блутут е за волан другите не са...
          http://www.aval-bg.com/car-audio/pioneer/aksesoari/pioneer-cd-sr100този не би трябвало да е с блутут и е за волан
          Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

          Коментар


            #6
            Това CD не става с това дистанционно, вярвай ми, нито с каквото и да било дистанционно! Единствено с една глупост за над 150 лева+ дистанционно отделно
            Fiat Bravo - 1.8GT /115hp 1997г.
            Audi A4 - 1.9TDi /110hp 1998г.
            Mazda 121 - 1.3GLX / 75hp 1994г.

            Коментар


              #7
              PaUnOff написа:
              Това CD не става с това дистанционно, вярвай ми, нито с каквото и да било дистанционно! Единствено с една глупост за над 150 лева+ дистанционно отделно
              Би трябвало да стане, според информацията на сайта му. Само с кабел.

              Коментар


                #8
                99% залагам че мулти волана от марея не става с обикновено СД а само с фабричния касетофон.
                FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                Коментар


                  #9
                  Hard-wired Remote Input- Yes Това не значи че е съвместим с дистанционно управление, а с устройството което споменах, което пък устройство улавя сигнала от дистанционно и така...
                  Fiat Bravo - 1.8GT /115hp 1997г.
                  Audi A4 - 1.9TDi /110hp 1998г.
                  Mazda 121 - 1.3GLX / 75hp 1994г.

                  Коментар


                    #10
                    Ок а какво е това устройство дайте някакъв линк ?Идеята ми беше за волан дали не става?
                    Ползвайте мигачи!

                    "I believe in a long, prolonged, derangement of the senses in order to obtain the unknown."
                    Jim Morrison

                    Коментар

                    Working...
                    X