Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

cerwin vega vs alpine

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    cerwin vega vs alpine

    някой слуша ли cerwin vega в колата си да даде някакви отзиви понеже мисля да сменям магнат-тите но още се чудя.. имам оферта за 2 12-ки cerwin vega в бандпасс или 2 12-ки алпин разликата в цената е фрапираща за алпина цена като за още едно пунто затова за сега съм се насочил към вегите някои да даде някакви отзиви
    Haters Gonna Hate

    #2
    С 2 ръце скачам за алпина! Не знам къде ги гледаш тия алпини и ти "се*ени веги" но чак пък като за половин пунто...Един съвет. Отивай до най - близкия магазин на Алпин, вземай Една 12"-ка. Направи си сам бас бокса, като го оребриш хубаво и му сложиш вата.Ако си на близо, мога да помагам ПоздравиП.п. Ако нямаш усилвател това е мястото.П.п. Сега видях, че си от Бургас. Има там един пич ателието му на Ул. Перущица (близо е до Космос) той прави Бас - боксове и високоговорители с много добро качество, на народни цени.Ако имаш интерес, мога да ти дам gsm.
    Fiat punto 2001г. 1.9DS 60hp 4.9/100 , 4.4/100

    Коментар


      #3
      и аз много искам алпин ама точно там е работата че на мен ми трябват 2 а за D клас 12-ки ми обявиха цена 600лв/бр. 3 дена доставка я дай номера на този човечец да го видя дали ще измисли някои добър говорител на по-нормална цена
      Haters Gonna Hate

      Коментар


        #4
        quintessenz написа:
        и аз много искам алпин ама точно там е работата че на мен ми трябват 2 а за D клас 12-ки ми обявиха цена 600лв/бр. 3 дена доставка я дай номера на този човечец да го видя дали ще измисли някои добър говорител на по-нормална цена
        0899867140 - Радостин, кажи му че аз те пращам.
        Fiat punto 2001г. 1.9DS 60hp 4.9/100 , 4.4/100

        Коментар


          #5
          мерси много :D вече нямам търпение просто.. с магнатите си раздуваше задните калници не ми се мисли с алпин или с вегите даже какво ще става в най-скоро време ще кача снимки и видео на резултата :D :D и все пак някой ако драсне някои дума с мнение за вегите щот много съм слушал за тях така и не съм ги чувал как свирят!!!
          Haters Gonna Hate

          Коментар


            #6
            Нямам опит нито с вегите нито с алпин в кар аудиото, но иначе ако съдя по останалите продукти съм за вегите определено. Пък и от др гледна точка тоя алпин е като адидас... всеки втори ром е с алпин

            Коментар


              #7
              1:0 за вегите играем 2 от 3 още някои? за вегите?
              Haters Gonna Hate

              Коментар


                #8
                аз съм за вегите.
                "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
                Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
                Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

                Коментар


                  #9
                  еми изглежда вегите ще вземам до 3-4 дена качвам снимки и видео
                  Haters Gonna Hate

                  Коментар

                  Working...
                  X