Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Coupe реле за чистачките?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Coupe реле за чистачките?

    Здравейте колеги, интересува ме някой може ли да ми каже номера на това реле или ако случайно го има налично да ми го прати(разбира се ще си платя).От когато имам колата чистачките ми не работят на 1рва степен,а на 2ра и 3та работят но когато бутна лостчето да ги спра, си остават някъде си по стъклото а не най долу.... моля за помощ!Поздрави!

    #2
    Ако искаш да го купиш, пусни тема в раздел "Купувам Авточасти", като опишеш точно какво търсиш, най-добре със снимка и оригинален номер. В този раздел по-скоро ще получиш съвети какво и къде да провериш, и евентулано да си го ремонтираш сам.Например проблемът може да е в лоста от който управляваш чистачките, а релето да е наред - ако някоя от пъпките за съответната скорост не ти прави хубав контакт, и в позиция НУЛА също не ти прави контакт, то с новото реле ще имаш същия проблем, и само ще си дал пари за нещо, от което нямаш нужда.

    Коментар


      #3
      Отвори си твойто и му прегледай спойките.

      Коментар


        #4
        Работата е там че при мен релето липсва...затова питам за номер на релето

        Коментар


          #5
          Номер сега няма да мога да ти дам,ама става от почти всяка италанска кола.Мисля че беше синьо на цвят.

          Коментар

          Working...
          X