Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Масата ли е или...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Масата ли е или...

    Здравейте,имам следния проблем:При движение на заден ход и натискане на спирачка свети и мигача, но не мига, а свети постоянно. Става въпрос за десния стоп. Колата е БраваПриятел ми каза, че масата към купето се е разхлабила. Бихте ли ми казали къде се намира този кабел за масата? Или да пробвам да напръскам буксите с контактен спрейИ освен това третия стоп на капака на багажника въобще не свети. Дали имат връзка двата проблема?Благодаря Ви предварително

    #2
    по добре напръскаи с контактен спреи но и огледаи буксата която влиза в самия стоп(при мен имаше поразтопена връзка в буксата) а за да стигнеш до масата трябва да свалиш пластмасата която покрива задната хоризонтална колонка. тя е черния кабел от снопа и е завит с една вида за рамата. относно третия стоп може да са окислени десните контактчета или пътечките в самия стоп. успех :D
    ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
    ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

    Коментар


      #3
      Снимки на мястото, на което снопът кабели е хванат към купето можеш да видиш ТУК.

      Коментар


        #4
        Много Ви благодаря и на двамата, много полезна информация, утре се захващам с любимото фиатче!

        Коментар

        Working...
        X