Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с крушки на фаровете ! (Punto)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с крушки на фаровете ! (Punto)

    Сложих "xenon" за 11лв. крушки,но вез по силни 100/90W са,оригиналните жълти са по малко вата но нищо не виждах с тях и за това сложих тия за 11лв. те са по силни и е доста по добре с тях ..... Но гледам че нагарят клемата,направо я топът и от там може да стане проблем .... Кажете какви да сложа хем да са по силни и да виждам добре,хем да не нагарят ?!
    FIAT Punto MK1 1.1 55hp

    #2
    ами първо си сложи пак обикновенните крушки после събери пари и си вземи един ИСТИНСКИ XENON просто заради това че "ксенон" от 11лв или често горят крушки или стапя клемите или не свети добре
    Haters Gonna Hate

    Коментар


      #3
      Хвърляи ги тез крушки че ще си отвориш беля. Вземи си osram night breaker ако нямаш пари за ксенон но и тях като ги смениш два пъти и ето ти парите за ксенона. 100 ватови крушки не слагаите хора.

      Коментар


        #4
        Колко пари са тия на Osram и къде мога да ги намеря?
        FIAT Punto MK1 1.1 55hp

        Коментар


          #5
          Зависи какви са ти фаровете и с какви крушки си ( Н4 или Н7) има ги в бензиностанциите OMV и по авто магазините.Цените са около 14лв. за Н4 и 19лв. за Н7 (за 1бр.)
          Прикачени файлове

          Коментар


            #6
            H4 съм,в подписа ми пише какво ми е пунтото,смисъл такива са ми фаровете .... утре ще потърся и ако такова ще взема,дано искарат доволно време :S
            FIAT Punto MK1 1.1 55hp

            Коментар


              #7
              Най-евтино можеш да ги купиш от магазин Алфа Лайт в Дианабад, ако имаш път натам. Но на цената на 2 комплекта - ето ти ксенона

              Коментар


                #8
                Нагаря и се топи там където има кофти връзка. Ако самият проводник е слаб за тези 100W щеше той да се стопи. Дори и да не се стопи нещо по връзките/проводниците най вероятно ще се стопи рефлектора на фара. А тези крушки за 11лв най вероятно са от тези които са боядисани в синьо а не ксенон.

                Коментар

                Working...
                X