Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дубликат на дистанционно на алармата?!?Къде?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дубликат на дистанционно на алармата?!?Къде?

    Възможно ли е и какви парички би ми струвало да си извадя второ дистанционно?
    Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

    #2
    Re: Дубликат на дистанционно на алармата?!?

    liverpool235 написа:
    Възможно ли е и какви парички би ми струвало да си извадя второ дистанционно?
    И алармата е ....
    Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

    Коментар


      #3
      Re: Дубликат на дистанционно на алармата?!?

      pr_00f написа:
      liverpool235 написа:
      Възможно ли е и какви парички би ми струвало да си извадя второ дистанционно?
      И алармата е ....
      Никаква идея каква е.Така съм я взел колата и не съм се ровил по алармата.Дистанционното е това очертано в Синьо.
      Прикачени файлове
      Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

      Коментар


        #4
        60-100 лева струва клонирането на чип, да речем стандартния имобилайзер вграден в нашите оригинални ключове.За алармата няма да е нещо кой знае колко различно [IMHO].
        .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
        www.cyxap.com

        Коментар


          #5
          re

          Алармата е Българска.Всеки алармаджия би могъл да ти обучи ново дистанционно,стига да има инструкция за програмиране.Цената е 20-30 лева.
          Fiat Bravo 1.9 JTD

          Коментар


            #6
            Моята аларма е CERBER.Купих си ново дистанционно за 15 лв и си го обучих за 5 мин,след като прочетох как става в сервизната книжка.
            COUPE 1.8 16V
            Volvo XC90 T6

            Коментар


              #7
              Благодаря за информацията колеги! И аз бих си обучил 1-2 дистанционни,но нямам никакви инструкции и книжки,така че ще търса човек,които да свърши тази работа.
              Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

              Коментар

              Working...
              X