Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да инсталирам Blaupunkt IDC-A09 на Стилото ми ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как да инсталирам Blaupunkt IDC-A09 на Стилото ми ?

    Колеги помагайте, въпроса е ясен. Какво трябва да направя с тази кора в горната жабка, тъй като явно там се слага. Ако може да бъдете подробни ще съм ви безкрайно благодарен
    Fiat Stilo 1.9 JTD 115hp

    #2
    Нали ти казах:1. купуваш - чейнджър, кора за жабката и кабел.2.Махаш кората, вадиш радиото, сързваш кабела, монтираш новата кора и чейнджъра и се молиш да работят
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      emzo написа:
      Нали ти казах:1. купуваш - чейнджър, кора за жабката и кабел.2.Махаш кората, вадиш радиото, сързваш кабела, монтираш новата кора и чейнджъра и се молиш да работят
      Changer-a го имам вече. Кора продават ли някъде или трябва моята да режа. После как се монтира тази нова кора? Какъв кабел ми трябва да ги свържа?
      Fiat Stilo 1.9 JTD 115hp

      Коментар


        #4
        Да съживя темата. Аз също съм с нов чейджър BLPKT, и имам въпрос.От къде се купува тази кора /за закрепяне ли служи/?Този чейнджър който имам, колкото и запазен да е, имал следния проблем понякога, изключвал се сам, защо така?

        Коментар


          #5
          пичове понеже и аз съм със стило и разбрах че е сложно с преработката на оригиналното радио пишете по тази тем какъв чеинджър мога да монтирам евентуално като марка всеки ли е съвместим
          STILO JTD

          Коментар


            #6
            Koра - от морги, ebay - ама там са скъпи.@todorw - IDC A09 е модела, най-добре да е свален от фиат, понеже същия се ползва и в Пежо и не става за Фиат Груп.Трябват ти - кората, чейнджъра, кабела и най-важното - КОД-а към чейнджъра.
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              #7
              Ето я кората.
              Прикачени файлове
              Fiat linea 1.3 mjet, Bravo2 1,4 . EX -Lancia Y 1.2, Stilo 1.8 MW ,Brava 1.8,Dedra 1.8 16v,Delta2 1,6,Ritmo 1,5,Lada 1500.

              Коментар

              Working...
              X