Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръчайте MP3-ка за Фиат Стило ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Препоръчайте MP3-ка за Фиат Стило ?

    Здравейте колеги,Позачетох форума по темата , която ме интересува и не намерих нищо конкретно. Какво според вас е добро решение спрямо стандартното радио на Стилото. Трябва ми да свири мп3-ки само и мисля ,че от флашка ще е най-добре ако ги чете. Също така спрямо оригиналните говорители на Стилото какво препоръчвате?Искам ми се да се вместя в 300-400 лева . Възможно ли е ?Поздрави!ПреместенаМодераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Само плейър читав ти е 400лв.Предна линия (мидбаси) - са ти 100лв (компромисен вариант) Hertz EV165Lп.с. L на края е препоръчителен, че има и такива без.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Както е казал и колегата emzo бюджета ти е крайно недостатъчен, но всеки разбира различно понятието "читава музика" .
      Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
      Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

      Коментар


        #4
        В Технополис има един Pioneer : http://www.technopolis.bg/b2c/catalo...nario=Вади доста сносен звук. Почни от там и ако не те задоволява, тогава подменяй колоните!Поздрави!
        Fiat Tipo 1,6 ie; '93; engine 159А3048; clima.

        Коментар


          #5
          Почни с добра предна линия, тя е най-важната.
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #6
            Мисля да пробвам с този Пионер , който колегата Forsaken препоръчва , а въпросните Hertz EV165L две бройки ли ми трябват за отпред и къде е най-оферта да ги купя emzo ?Поздрави

            Коментар


              #7
              Купи само колоните - от Авител примерно.Плейър-а - недей ! Ще го продадеш много бързо За Плейър:Kenwood KDC-W7144Uy - възможно най-доброто до 400лв.Дизайн, добър звук и не на последно място DSP.Питай @batproho с какво смени 7ма серия на пайнер и дали не е доволен
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                #8
                http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...7107Писна ми да я прелиствам по 1000 пъти тая тема, иска се 1 час работа някой от екипа да я систематизира в 1ия пост.
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  #9
                  Благодаря много за инфото!

                  Коментар


                    #10
                    Ако има някой който да е пробвал това http://www.aval-bg.com/car-audio/ken...ood-kdc-4047ua нека сподели мнение. Моделчето е сравнително ново и искам да знам дали си заслужава, въпреки че е нисък клас си мисля че ще е по-добре от някое JVC или някой Pioneer в същия ценови диапазон :D .
                    Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

                    Коментар


                      #11
                      Нисък клас, един дол дренки с пионера по-горе.В смисъл въпрос на време е да се осъзнае човек и да го пусне в продажба и е набутан Ама пък - разни хора, разни идеали.
                      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                      Коментар


                        #12
                        emzo написа:
                        Купи само колоните - от Авител примерно.Плейър-а - недей ! Ще го продадеш много бързо За Плейър:Kenwood KDC-W7144Uy - възможно най-доброто до 400лв.Дизайн, добър звук и не на последно място DSP.Питай @batproho с какво смени 7ма серия на пайнер и дали не е доволен
                        Благодаря че се сети за мен Емо , само едно ще кажа на колегата вземай Kenwood-а който ти е препоръчал Емо.Аз за половин година смених на бързо 4 плейъра и макар че бях фен на Pioneer и Alpine, НИКОГА повече Pioneer под DEH-P88 и Alpine под CDA-9855 или CDA-9887, всичко останало е един ГОЛЯМ компромис.
                        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                        Коментар


                          #13
                          Колеги, От тези линкове ги намерих нещата, Някой купувал ли е от тези и след като ги взема къде да ми ги монтират ,че сам няма да мога ?Ако някой от форума се занимава с това предпочитам да отида при него и да си платя http://caraudio-bg.com/carplayers/Ke...оздрави

                          Коментар


                            #14
                            Питай направо в Авител за монтаж.Иначе не е сложно, ама иска половин ден, че се свалят корите.Демпване ... аааа .....ууууу ..... направо питай в Авител
                            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                            Коментар


                              #15
                              Но пък иначе добре си се насочил в избора си .
                              Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                              Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                              Коментар

                              Working...
                              X