Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Плафон от Пунто SX в Пунто S

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Плафон от Пунто SX в Пунто S

    Здравейте колеги, работата е слвдната... преди време си взех от един колега във форума плафон от SX (този с двойните светлини и часовник) и съм решил да го сложа на мястото на моя. Първия въпрос е дали някой услужлив колега ще се навие да ми даде размерите на дупката в тапицерията на тавана, защото е ясно че трябва да я режа. Скобата за която се закрепва самия плафон е под тапицерията. Както и някакъв ориентир ако може да измисли, за да стане така че дупката е да си е баш там където трябва... да не се получи така. че да зяпа от някаде. Втората ми молба е за разяснения относно ел. схема. Интересува ме какво е това обозначено със номер 7, защото и 3-те плюса от часовника (позиция 4) влизат в него. Казвам 3 защото единия е за самия часовник, а другите два кабела са за подсватката. кабел "BR" White Red от часовника е плюса за часовника.кабел "N" Black - минус (маса)кабел "GN" Yellow - Black - на този като подам 12V напрежение с адаптор, светва подсветката на циферблата.кабел "AR" Sky blue - red - на този също при подаване на 12V светва подсветката на циферблата.Тези 4 кабела излизат от часовника, но немога да разбера елемта с позиция 7 кой точно ел. блок е в колата.Ще бъда благодарян ако ми кажете кое е.
    FIAT Punto 1.1 SPI '97
Working...
X