Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Имам сериозен проблем с punto gt

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Е тва вече него разбирам ! Значи вчера цял ден давам на контакт и несветва инспекцията опитах да запаля но нестава днес същата работа сега викам ше пробвам за последно белким ми върже давам на контакт нищо отварям предния капак размърдах 2 кабела и до казанчето за вода има някаква букса която са оставили безработна незнайно кои (изулирана отпред с изолирбанд и тиксо) давам на контакт и инспекцията светна :D :D :Dпоработи малко колата и пак изгасна давам пак на контакт и лампата несвети отново връщам и пак на контакт инспекцията светна и колата запали някой може ли да каже кво става ?
    Cupra Fr

    Коментар


      #17
      Май проблема е вече отстранен :D дано дано де оказа се че оригиналната аларма като са махнали щото сигурно е издала багажа са забражили да наредът жиците за блокажи и незнам си още кво първо сменихме 1 бошон коъто се намира в жабката и беше бая понагорял покарах я малко и пак същият проблем .После почнахме да дирим по цялата инсталация и ная накрая майстора реши да погледне буксата дет е до казанчето за вода която се е оказала буксата за оригиналната аларма и т.н :P аз снощи кат я размърдах си ми светна инспекцията и колата си запали днес му викам че тая букса съм размърдал и колата е запалила те ми се смеят и после точно тва се оказа беше осакатена и залепена с изолирбанд сега карах колата и неми гасне дано да е било тва проблема :D Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
      Прикачени файлове
      Cupra Fr

      Коментар

      Working...
      X