Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за регулиране на осветеността на километража?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за регулиране на осветеността на километража?

    Здравейте на всички. Купих си пластмасата която е с копчета за ел.фарове и за регулиране на силата на светлината при километража (за Брава). Като свалих старата пластмаса, видях че имам букса за ел.фарове, но не и такава за силата на светене.Въпроса ми е някой знае ли кой кабел трябва да прекъсна, за да проработи тази "екстра"? Предполагам трябва да намеря кабела който захранва осветлението на километража, да го прекъсна и да го свържа към копчето. Ако някой може да помогне ще съм му благодарен Ето това е пластмасата http://media.snimka.bg/5911/018077530.jpg

    Fiat Brava SX 1.4 12V 1997

    #2
    Да, точно това трябва да направиш. Защо не погледнеш темата за "ел. регулиране" на фарове, там май Сторми беше писал и за това.

    Коментар


      #3
      ogi28b написа:
      Да, точно това трябва да направиш. Защо не погледнеш темата за "ел. регулиране" на фарове, там май Сторми беше писал и за това.
      Написал е само, че го е направил, но не си спомня точно как (писах му на ЛС). Затова пуснах и нова тема. Вчера разглобих отново, но не ми е ясно кой проводник да прекъсна. Чакам предложения

      Fiat Brava SX 1.4 12V 1997

      Коментар


        #4
        Предлагам да пробваш с маркирания в СИНЬО на прикачената снимка (кабелът не е син! ). Това е най-левия конектор на гърба на таблото с бушони, като го откачиш - самия кабел е ЖЪЛТО-ЧЕРНО, или ЖЪЛТО-ЧЕРВЕНО, или ЖЪЛТО-Нещо сиПиши дали това е кабелът, и ако щракнеш някоя и друга снимка, ще го качим в онази тема, дето е за регулирането на ел. фарове, щото май си е за там.
        Прикачени файлове

        Коментар


          #5
          ogi28b написа:
          Предлагам да пробваш с маркирания в СИНЬО на прикачената снимка (кабелът не е син! ). Това е най-левия конектор на гърба на таблото с бушони, като го откачиш - самия кабел е ЖЪЛТО-ЧЕРНО, или ЖЪЛТО-ЧЕРВЕНО, или ЖЪЛТО-Нещо сиПиши дали това е кабелът, и ако щракнеш някоя и друга снимка, ще го качим в онази тема, дето е за регулирането на ел. фарове, щото май си е за там.
          Май няма да се оправя сам по схемите. В сряда ще идваш ли на срещата в Ст.град? Ако можеш да помогнеш? Ще взема и апарат да снимаме

          Fiat Brava SX 1.4 12V 1997

          Коментар


            #6
            Аз че ще дойда, ще дойда сигурно, но нали не очакваш да се завирам там ?! Ще ти казвам какво точно да правиш, ама ти ще си го правиш.

            Коментар


              #7
              ogi28b написа:
              Аз че ще дойда, ще дойда сигурно, но нали не очакваш да се завирам там ?! Ще ти казвам какво точно да правиш, ама ти ще си го правиш.
              Абе ти посочи ми кой кабел да режа, а останалото лесно Дори и таблото не е напълно затворено, за да мога да го разглобя по-бързо, че да го оправя

              Fiat Brava SX 1.4 12V 1997

              Коментар

              Working...
              X