Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Схема на ел инсталация на Фиат Типо 1.4i

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Схема на ел инсталация на Фиат Типо 1.4i

    Пичове трябва ми схемата на ел инсталацията на горепосоченото типо :P:P:P

    #2
    Какво точно ще ремонтираш?С дигитално табло ли е?Питам защото схемите са разделени по системи.
    Fiat Marea Weekend 1.8 16V ELX-1997
    Fiat Stilo Multiwagon 1.6 16V 2006

    Коментар


      #3
      Еми колата е с дигитално табло и беше с двигател 1.6 двувалка,но беше решено от страна на наще че много харчи и прехвърлиха двигател от 1.4.Двигатела с цялата електроника бяха свалени на място в нас от другото Типо,което беше докарано на собствен ход и работеше перфектно.След смяната на двигателя и слагането на електрониката която беше с него не иска да хвърли искра на на свещите.И искаме да видиме кое как трябва да е защото при свалянето на едно място съм скъсал една маса и беше прекъснала,но това беше намерено и оправено.Данеби да се окаже че още нещо е прекъснато

      Коментар


        #4
        Схемите заедно собясненията кое какво е са десетина листа ,но нямам скенер в къщи.Ще се опитам да ги сканирам и да ти ги пратя в понеделник от службата.Дай някакъв мейл.
        Fiat Marea Weekend 1.8 16V ELX-1997
        Fiat Stilo Multiwagon 1.6 16V 2006

        Коментар


          #5
          еми мейла ми е : kalkata666@abv.bgа може и на skype: kalkalta666 :P:P:P

          Коментар


            #6
            Колега имаш поща.Дано ти помогне.Успех!
            Fiat Marea Weekend 1.8 16V ELX-1997
            Fiat Stilo Multiwagon 1.6 16V 2006

            Коментар


              #7
              Различни са ЕКУ-то и почти всички датчици по гориво и запалителната уредби. Разлика има и в бобината. Вероятно Диджиплекс-а също е различен. Последните две определено са причини за да няма искра.
              Fiat Marea 1.8i 16V
              Fiat Tipo 1.4i 8V
              Fiat Punto 1.6i 8V
              www.italauto-bg.net/forum/

              Коментар

              Working...
              X