Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

проблем с мигачи на брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    проблем с мигачи на брава

    здравейте колеги от днес си имам брава 1.6 16v 103кончета но имам един проблем с мигачите днес като я прибирах и както си завивах мигачите изчезнаха после се появиха и сега пак ги няма щракам копчето за аварийни и пак не светят някой ще може ли да ми каже от къде може да е проблема
    FIAT BRAVA SX 1.6 16V

    #2
    Христос Воскресе ,Здравей колега честита придобивка да си я караш много време безаварийно ,а иначе конкректно за проблема ти 99% съм сигурен че имаш проблем с релето на мигачите. То се намира точно под волана там сваляш три винта и махаш долната кора на волана и се появява най вероятно една синя кутийка която представлява релето на мигачите леко я повдигаш с отверка махаш я отиваш до магазина купуваш си нова за около 20лв. и се радваш на перфектни мигачи .Успех ако имаш някакви проблеми питай пак.
    Fiat Bravo 1.8GT 16V 113hp '99

    Коментар


      #3
      проблем с мигачи на брава

      много ти благодаря колега още като отворят магазините съм там
      FIAT BRAVA SX 1.6 16V

      Коментар


        #4
        Re: проблем с мигачи на брава

        damqn_84 написа:
        много ти благодаря колега още като отворят магазините съм там
        Колега кажи какво стана с мигачите ? ... от релето ли беше ? мигачите ми отказаха аварийните .. и те и се чудя от какво може да е
        Enjoy...

        Коментар


          #5
          р

          искараи релето отвориго и презапои трите крачета които влизат в платката.
          тел.0897943620

          Коментар


            #6
            проблем с мигачи на брава

            колега релето беше взех си ново за 9.80 и сега всичко е наред
            FIAT BRAVA SX 1.6 16V

            Коментар


              #7
              Здравейте!Реших да изровя тази антична тема, защото и на мен ми се прецакаха мигачите.Случаят е следния: когато е по-хладно, сутрин обикновено, мигачите не желаят да работят. При включване на лостчето, мигат веднъж и спират. Това се случва на ляв, десет и на аварийни. Понякога изобщо не работят, но най-често мигат по веднъж и спират. След като температурата се повиши през деня, проблемът изчезва. Забелязах, че са оправят около 16-17 градуса външна температура.Смених релето, но проблемът не изчезна. Преди това смених и целия модул с лостчетата, защото едното беше счупено, но положението не се промени и при двете смени. Някакви идеи и предложения?Тъпото е, че въпросната температура се достига около осем сутринта, така че, когато отворят сервизите, вече всичко си бачка. В един сервиз си помислиха, че си измислям
              Shit happens, sometimes...
              Tipo 1.4i.e. '92 - вече смъртно ранено
              Marea 1.8 HLX - червена като аватара

              Коментар

              Working...
              X