Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Някой свързвал ли е до сега табло с обортомер на пунто ?!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Някой свързвал ли е до сега табло с обортомер на пунто ?!

    Днес цял ден обикалям със схем глупости по сервизите и всеки ми отказва да ми закчи обортомера и температурния датчик....толкова ли е сложно или не им се занимава.Някой може ли да ме изпрати при някой който го е правил или поне има знанията...?
    Grande Punto 1.3 75 hp
    Croma 1.9 Multijet 150 hp

    #2
    Re: Някой свързвал ли е до сега табло с обортомер на пунто ?

    staik написа:
    Днес цял ден обикалям със схем глупости по сервизите и всеки ми отказва да ми закчи обортомера и температурния датчик....толкова ли е сложно или не им се занимава.Някой може ли да ме изпрати при някой който го е правил или поне има знанията...?
    Човек хората ти дадаха линкове и материяли ... Извинявам се за израза ма толкова ли си куц да пуснеш едно ново кабелче от Букстата на компутара на която са номерирани крачетата търсиш Пин 23 закрепваш там едната страната а другия краи на кабела го закрепваш в буксата на таблото дето отива на показаното краче на снимката.Нищо друго !!! Отказват ти щото незнаят и не им се занимава , занимават с коли дето частите им са скъпи да дерат по скъпо.Стягаи се и деистваи иначе си приготви парички за вятара... Щото бръснат , Работата със стрелката е насъщия принцип датчика завит на главата ти се сменя с подходящ необходим е пак само 1 кабел които пренася сигнала и го подава на уреда и тва е, уреда допълнително зема + - от някъде зада работи. Напъни се малко на готово няма никаде или излиза прекалено солено.Успех и се извинявам ,че бях доста рязък ... ама от това няма накъде повече. Тая тема е наи-търканата описано е за незнам кой път в форума не си първия дето пита няма да си и последния.Следващата най-търкана тема е за неработеща изправно охладителна система,вентилатор,пресостат,термостат ...
    >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

    Коментар

    Working...
    X