Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нов софтуер за връзка с ECU - http://www.multiecuscan.net

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    На Фиата , АБС и Еърбеците, мисля само с ваг-комския се четат. С ЕЛМ-то не.Поне при мен е така.

    Коментар


      punto_11 написа:
      popaay написа:
      popaay написа:
      Здравейте,искам да попитам дали може да се прочете ЕКУ-ту и Еарбега с този кабел Интерфейс (кабел) KKL USB с превключвател за FiatECUScan http://sklad66.com/cms/FiatECUScan-KKL.htmlКолата е Пунто мк2 1.2 8в,имам този кабел защото имам и Алфа166,ако не може какво да купя за да прочета Пунтото или някакъв преходник трябва
      Да разбирам,че няма да стане с този кабел който имам "KKL"!
      Колега, имам същото Пунто и разполагам с ELM-ски кабел, купих си го от eBay и ми стъпи 18 лв с доставката.Ако си от София - давам ти го да си играеш - поне на моята кола тръгна без проблем. Пари не ща, няма да се изтърка, я.
      Благодаря ти колега,нямах 12в.на обд-то,оправих се с проблема,а кабела който съм показал чете и еър бега.Благодаря ти!

      Коментар


        Днес се закачих за колата. Имам ELM 327 1.4 .Колата е Браво 1.2 99 година. Взех я на 137 хил. а в одометъра видях 808 хиляди - това ли е наистина са реалните км? Не видях дата на последно програмиране. Ясно е, че са превъртани, ама това е 6-7 пъти?!?
        Fiat Bravo 1.2, 1999

        Човек това звучи гордо, но всичко може да се очаква от него!

        Коментар


          Нещо не е доизпипан софта тука. Вече на няколко коли си сравнявам за себе си показанието на километрите, и винаги ги дава нереално в повече. И то с много в повече.Друг недостатък е че може да ги пипаш САМО нагоре. Ама каквото имаме , това е.

          Коментар


            Здравейте,най после подкарах адаптера.Имаше грешки които направих нарочно и една p0170 за която пишеше фатална ,времената на инжекторите е 7.4 а степ мотора играе около 68 -72 стъпки.Сондата на пр ход е закована на 0.96в и започва да играе от 0.1 до 0.8в чак на 3000 об. Предварението показва 6 - 9 - отвреме на време и 6000 градуса.Адаптация дали ще оправи нещата?Колата си върви,не прави мизерии ,само при рязко натискане на газта забива и тръгва при 3000 об на газ,на бензин е малко по добре и вдигна разхода на газ до 13,5 а беше 9.5 10.5 .Миналата зима пръснах колектора и я прибрах така,дали съм ошашкал компа?Адаптера го преправих по схемата на транзисторите и тръгна ,отначало го правих по числовите означения но явно са грешни
            FIAT MAREA 1.6 16V Weekend 99

            Коментар


              Здравейте,как се ресетва адаптацията?Пише нещо за регистрирана версия.Унидиаг може ли да я ресетне?
              FIAT MAREA 1.6 16V Weekend 99

              Коментар


                Здравейте,ползвам ELM 327 Bluetooth и FiatECUscan и нямам проблем със свързването с ECU, ABS, Electric Steering, Engine на автомобила, но не мога с :Airbag, Dashboard, Body, Service, Climate control. При опит за свързване с последно изброените ми иска жълт кабел. Как мога да се свържа? Какъв кабел ми е нужен за да си ровя във всички функции?Поздрави
                SKODA 105L '78
                PUNTO 1.2 MPI ELX '94
                FIAT 126p '89
                TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
                GRANDE PUNTO 1.2 '06

                Коментар


                  damianoff написа:
                  Здравейте,ползвам ELM 327 Bluetooth и FiatECUscan и нямам проблем със свързването с ECU, ABS, Electric Steering, Engine на автомобила, но не мога с :Airbag, Dashboard, Body, Service, Climate control. При опит за свързване с последно изброените ми иска жълт кабел. Как мога да се свържа? Какъв кабел ми е нужен за да си ровя във всички функции?Поздрави
                  Ваг ком!
                  ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

                  Коментар


                    А някой да каже с къкъв кабел се нулира сервизен интервал на Добло.С ЕЛМ не става?
                    И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

                    Коментар


                      С лицензна версия на софтуера.
                      ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
                      ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

                      Коментар


                        много полезна програма,обаче след конекта ми изписва "..невалиден ISO код на контролера..." - питането ми е дали това влияе на действителните показания на програмата?

                        Коментар


                          punto_2 написа:
                          много полезна програма,обаче след конекта ми изписва "..невалиден ISO код на контролера..." - питането ми е дали това влияе на действителните показания на програмата?
                          никой ли незнае?

                          Коментар


                            Изписва така защото му посочваш подобен но друг контролер за връзка и е възможно някои параметър да греши.
                            ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
                            ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

                            Коментар


                              има ли FES за Android или някоя програмка която да работи с http://sklad66.com/cms/FiatECUScan-KKL.html

                              Коментар


                                Не ама ти трябва и работещо юсб за този кабел. "Тя работи на Windows Mobile и Windows CE устройства (включително Windows устройства GPS)." -превод от гугъл на http://www.fiatecuscan.net/
                                ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
                                ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

                                Коментар

                                Working...
                                X