Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нов софтуер за връзка с ECU - http://www.multiecuscan.net

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    колеги какво трябва да си взема за да мога да си права диагностика
    "Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в дадена стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

    Коментар


      Ако споделиш модел и година имаш добри шансове да получиш отговор
      ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
      ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

      Коментар


        фиат брава 1.4 12v и 1.6 16v 96г. са и двете
        "Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в дадена стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

        Коментар


          За 1.6 до 99г само виза а за 1.4 виза или ФЕС но лицензен(платената версия)
          ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
          ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

          Коментар


            а това някакви програми ли са
            "Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в дадена стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

            Коментар


              Прочети тази тема (доста е обширна)и ще ти се изяснят повечето неща .
              ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
              ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

              Коментар


                мерси колега
                "Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в дадена стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената"

                Коментар


                  Какъв кабел ми трябва за Гранде Пунто 1.3 75 коня но след 2009-та година. Също и версията на Еку-Скан-а

                  Коментар


                    Тоя комплектКато кабела не е задължително да е от тук а да е такъв
                    ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
                    ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

                    Коментар


                      eh4ev07 написа:
                      Тоя комплектКато кабела не е задължително да е от тук а да е такъв
                      Toва ?http://www.ebay.co.uk/itm/ELM327-USB...item1e6791bf32

                      Коментар


                        Да кабела е същия но ще ти трябва и лиценза за програмата.
                        ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
                        ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

                        Коментар


                          eh4ev07 написа:
                          Да кабела е същия но ще ти трябва и лиценза за програмата.
                          Пиратска версия не върши ли работа

                          Коментар


                            Ако успееш да си намериш но безплатната версия не поддържа грандето п.п. Имаи предвид че лиценза е 100лв
                            ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
                            ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

                            Коментар


                              eh4ev07 написа:
                              Ако успееш да си намериш но безплатната версия не поддържа грандето п.п. Имаи предвид че лиценза е 100лв
                              Знам че това Гранде нищо не го подържа.Ужас направо. Един чип-тунинг няма кой да ми направи. Аз исках в реално време да си гледам стойностите. Гледах докато бях в Щатите има едни устройста които се мушкат на ОБД букста и по Wi-fi предават данните на IPhone И на дисплея на телефона излиза всичко. И като си го лепна на стъклото все едно съм си сложил бууст метър.Такова се бях зарибил да си взема подържаше фиат ама не бях сигурен че ще стане и няма как да го пробвам там и не си взех.Беше към 170$ обаче.(Ако знам че ще работи на 100% няма проблем там тези пари се изкарват за ден -два )

                              Коментар


                                То и тая програма има версия за мобилни устроиства вземаш си блутуут ELM327 с подходящ телефон и си готов
                                ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
                                ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

                                Коментар

                                Working...
                                X