Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ! Контролна лампа.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помощ! Контролна лампа.

    Здравейте, от скоро съм собственик на Fiat Scudo 1.9ТД, та проблема е че има една контролна лампа на таблото,оранжава нещо като чашка пълна до половината,която свети/мига понякога, първо мислих че е за нивото на маслото,но след смяна на маслото отново пресветка въпросната лампа,сега си мисля че е лампа за горивниат филтър(тези дни ще го сменя).Ще съм благодарен,някой по вежт да сподели за какво точно показва индикатора.ето и снимка (извинявам се за лошото качество) : http://www.bgphoto.net/photos/10284/....jpgМерси предварителноПоздрави

    #2
    Напипай филтъра отдолу, ако има букса и кабели, вероятно това е датчик за вода в горивото. Колата с дизелов двигател ли е? Да. Мерси за отговора. Откачи буксата и провери дали няма пробка на филтъра отдолу, ако има - развърти малко да поизтече, и стегни. Би трябвало да изгасне. И смени нафтостанцията на която зареждаш !

    Коментар


      #3
      Благодаря за отговора, така ще направя,самненията ми бяха такива,но все пак 2 глави мислят по-добре от една :D Със здраве....

      Коментар

      Working...
      X