Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

аз ли недовиждам или са ми слаби фаровете?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    LuckyMan написа:
    sev написа:
    gdd55 написа:
    На мойта Мими-минета сам и сложил осрам 12 лева парчето на дългите и Филипс около 55лв двете на късите/лупите/ 55вата +50% със зона за пешеходеца.КУпил съм ги от Хелата.Пред мене е като ден хварлих доста парички 55лв за H1 на късите ама понеже са ми лупи нямаше начи.Сега пред мен е като ден.PHILIPS 55w +50% към 50 лв запомни го ако искаш хубава крушка
    Philips H1 +50% струват тук 14,40 броя
    Къде точно че на мен ми казаха 50лв комплект 2бр демек по 25лв
    Според мен са ти казали цена за Блу вижън или Найтгайд а колегата говори за модела Вижън Плюс (+50%) Има разлика голяма между трите затова споменавайте и модели моля

    Alfa 145 QV Turbo
    Fiat Brava JTD '01

    Коментар


      #32
      Аз съм много доволен от моята Марея, обаче фаровете и са трагедия. Ако се зацапат стъклата(а това става веднага, когато някой кара пред мен и е мокро) нищо не се вижда. Преди 3 дни ми изгоря единия фар и си купих крушки Филипс НайтГайд по около 20лв броя. Еми ........никаква разлика??? Старите бяха Осрам незнам си к’ви. Просто ми е странно - само аз ли след като сменя крушките не съм доволен. Карах едно Берлинго известно време - ебаси яките, готини, супер фарове.Бобуууууу, тия италиански каруци са с много кофти фарове.

      Коментар


        #33
        1115 написа:
        Аз съм много доволен от моята Марея, обаче фаровете и са трагедия. Ако се зацапат стъклата(а това става веднага, когато някой кара пред мен и е мокро) нищо не се вижда. Преди 3 дни ми изгоря единия фар и си купих крушки Филипс НайтГайд по около 20лв броя. Еми ........никаква разлика??? Старите бяха Осрам незнам си к’ви. Просто ми е странно - само аз ли след като сменя крушките не съм доволен. Карах едно Берлинго известно време - ебаси яките, готини, супер фарове.Бобуууууу, тия италиански каруци са с много кофти фарове.
        пробвай да ги регулираш
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #34
          Ами преди 3 месеца са регулирани - не е от това.

          Коментар


            #35
            1115 написа:
            Ами преди 3 месеца са регулирани - не е от това.
            кофтиаз съм с Philips Premium + 30%по-добре са от предишните - Osram (не им знам модела)Night Guide са модел + 50% и би трябвало да светят доста по-добреа да не би тъй като са с други характеристики да трябва ново регулиране?не ми се вярва, но...
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              #36
              1115 написа:
              Ами преди 3 месеца са регулирани - не е от това.
              аз си купих чисто нови фарове и съм много доволен от късите. a на дълги да не говорим а крушките са съвсем обикновени.
              Fiat Marea Weekend 1.6 16v SX '98г.
              Lancia Dedra 1.6 91г.

              Коментар


                #37
                gdd55 написа:
                На мойта Мими-минета сам и сложил осрам 12 лева парчето на дългите и Филипс около 55лв двете на късите/лупите/ 55вата +50% със зона за пешеходеца.КУпил съм ги от Хелата.Пред мене е като ден хварлих доста парички 55лв за H1 на късите ама понеже са ми лупи нямаше начи.Сега пред мен е като ден.PHILIPS 55w +50% към 50 лв запомни го ако искаш хубава крушка
                Днес си взех от Hella PHILIPS 55W NightGuide като твоите. Цената е същата - 49 лв.Още свети слънцето мамка му и не мога да ги пробвам но малко остана Между другото след една лека катастрофа смених десния фар и сега свети осезателно по-силно от левия. Рефлекторите явно с времето заминават. Или са мръсни ??!? Някой има ли идея как се полират?Навремето на ладата съм ги никелирал ама тука дали става

                Коментар


                  #38
                  Основният проблем при нашите фарове (Брава/Браво/Мареа) е в дизайна! За да изглежда муцунката красива са направили фаровете много ниски и от там самият рефлектор. За сравнение вижте рефлектора на по-новите Хонда Сивик например, или на полицейските астри. От друга страна не знам дали с времето, или е просто въпрос на дизайнерско решение много от нашите фарове са, като затъмнени! Определено не са прозрачни да му се невиди!
                  Frontera Sport, X20SE март 1998

                  Коментар

                  Working...
                  X