Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

буфер за един Fiat

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    буфер за един Fiat

    пичове имам едно етакова говорителче ,от суб буфер за двд ,става ли да си го сложа в колата,4 канала ми е стереото в колата,само два канала използвам,може ли директно да се свърже или трябва нещо ???

    #2
    А кутия ?!
    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

    Коментар


      #3
      Определено можеш да го вържеш към някой от каналите на CD-то, но ефекта няма да е по-добър от монтажа на две елипси или 8" коаксиални говорители на кора. В общи линии не си заслужава разправията. Освен това погледни какво пише на "гърба" му - трябва да е 4 ома и да пише някаква огромна мощност, за да издържи на реалната мощност от близо 20 вата на плеарът ти. Ако те устройва му направи една кутия и го хвърли в багажника. Ефекта би трябвало да е подобен на този в Punto MK2 с фабрично басче в багажникът с тази разлика, че там има допълнително усилвателче за него + четирите канала за колонките.
      Fiat Tipo 1.4i.e. 72hp 1993 - истинският автомобил
      Fiat Coupe 2000 16V 139hp 1995 - като хубавата жена - кеф ти е да си с нея, но ти къса нервите и джоба - продадена
      -------------------------------------------------------------

      Коментар


        #4
        еми може и една кутия да му спретна но мислех етака да го закача и да го монтирам на типото си,дето са оригиналните говорители отзад,ги няма и може там и + двето елипси дето имам на kenwood на кората.аз го пробвах ,закачих го и се чуваше но забравих да му дам газ да видя дали ще се чува няква разлика от другите два.за съжаление и типото ми е малко болно и не мога да го карам в момента,но пък тъкмо да си поиграя с колоните и ако имам късмет да го оправя скоро и ако дига гюролтия да дигам Yellow_Flash_Colorz_PDT_05

        Коментар

        Working...
        X