Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с километража!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с километража!!!

    Здравеите колеги.От няколко дни километража на бравото ми прави проблем.Значи като запаля когато е студена колата не работи километража и електроното прозорче кадето показва колко км. е минало,а понякога и обортомера.Като покарам малко се оправя.Казаха ми,че борд компютърчето е натрупало грешка и да откача положителната клема на акумолатора,щело да е изчисти,но не стана.Друг колега ми каза,е може да имам слаба връзка в електрониките на таблото.Някои ако се е сблъсквал с проблема моля да пише!!!

    #2
    Re: Проблем с километража!!!

    gi4eff написа:
    Здравеите колеги.От няколко дни километража на бравото ми прави проблем.Значи като запаля когато е студена колата не работи километража и електроното прозорче кадето показва колко км. е минало,а понякога и обортомера.Като покарам малко се оправя.Казаха ми,че борд компютърчето е натрупало грешка и да откача положителната клема на акумолатора,щело да е изчисти,но не стана.Друг колега ми каза,е може да имам слаба връзка в електрониките на таблото.Някои ако се е сблъсквал с проблема моля да пише!!!
    Това е вярно, а червеното го е казал някой който си няма и понятие и си чеша езика с чути-недочути истории.

    Коментар


      #3
      А каде мога да ги намеря тези слаби връзки за да ги отстраня?Сигурно трябва да сваля километража?

      Коментар


        #4
        gi4eff написа:
        А каде мога да ги намеря тези слаби връзки за да ги отстраня?Сигурно трябва да сваля километража?
        Със сигурност не са в книжарницата

        Коментар


          #5
          Трябва да свалиш таблото на километража но едва ли сам ще се справиш с работата която те очаква след това.
          Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
          Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

          Коментар

          Working...
          X