Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Не мога да хвана утечката,която ми съсипа акумулатора РЕШЕНО

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Много съм проЗд - то и при мен го има същото, и затова даже при една от контролните проверки ми биха печат, че гаранцията ми отпада, поради висока консумация. На другия ден ми поставяха нова аларма, и алармаджията ми показа как стоят нещата, и каза че имало някакви кондензатори които се зареждат, и след няколко секунди консумацията спада. Отделно от това - като ми е вдигнат капака, свети плафона в багажника ( около 5-600 мА консумация с нормална лампа), който съм направил със светодиоди, консумиращи около 200 мА. А акумулаторджията изобщо не натисна копчето на капака, което да изгаси светодиодите, и понеже си знае че плафон консумира доста повече от 200 мА, затова и не ме подсети дали няма светещ плафон. Та на другия ден, след монтажа на аларма, отидох пак при акумулаторджията, и този път при измерването натиснах копчето, да изгаснат светодиодите, и после го карах да чака още около минута. След 10-15 секунди висока консумация, спадна на 0.03 А, и така си остана. Съответно ми подновиха гаранцията, защото бях в нормите. Елементарно решение, но ето че никой не се сети. А аз даже съм минал през това.

    Коментар


      #17
      Нормална ли е консумация от 36 милиАмп. при пусната аларма на пунто 1.2?
      Пунто - 06/1996 - M3 (1.2 MPI)
      ZFA17600002376672

      Коментар

      Working...
      X