Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Данни от тест с Виза на Браво и Брава 1,4 12 V.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    не, при около 2000 и при около 900 об. си дава около 0.7хх Волта,а падането не ме учудва - предполагам че на газ спира тока на подгрева

    Коментар


      #17
      darkcat2005 написа:
      Браво за снимките и отделеното време, темата ме интересува много защото моя Бравок е 1.4 12в с газова без ламда контрол и емулатор и се замислям за такъв ъпгрейд, но незнам дали и какъв ще е егекта. Правил съм и комп. диагностика при приятел (автомонтиор) и дава грешка за сондата но не всеки път. Можете ли да ме ориентирате откъде да търся ламда контрол и емулатор и какъв ще е ефекта? И този въгленов филтър за бензиновите пари не е ли онази черна кутиика сктира в десния калник близо до вратата със синя и черна траби влизащи в нея? Много се чудих какво е когато сглобявахме колата
      Колега , Lamda котрола си има вграден емулатор ... тъи ,че емулатор няма да ти трябва http://www.runel-tech.com/?p=productsList&iCategory=7 ето тука има няква фирма , четох ,че имало български вариант или нешо такова които струвал към 110-160 лева грубо ориентирам на ламда контрола.А относно при работата на газ нормално е да отчита грешка ,но се чуда защо на сондата ане на впръскащата дюза на инжекциона ?И имам едно питане към другите колеги, тоз филтър с активния въгледн за бензиновите пари мисля да го раскарам , тои има и отчупена тръбичка ... и само така си стои ще взема да изолитам маркучите към него и да го разкарам.Невярвам да има проблем ?
      >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

      Коментар


        #18
        u_bo написа:
        не, при около 2000 и при около 900 об. си дава около 0.7хх Волта,а падането не ме учудва - предполагам че на газ спира тока на подгрева
        Щом автомобила има отлична динамика и приличен разход на газ няма какво да го мислим.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар

        Working...
        X