Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Таблото не отчита температурата на водата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Таблото не отчита температурата на водата

    Колеги явно днес не ми върви за ремонти.След като пооправихме педала на съединителя(настроивахме го по височина) Отказа да отчита вътре стрелката за температура на водата.Явно нещо сме откачили ,но какво и къде?Нищо нередно не се вижда на пръв поглед.Иначе системата си работи ,перката си се включва.Само неще да отчита на таблото. Дайте някаква идея.Фиат Мареа 1.6 тва е колата
    кола без турбо е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти праи кеф

    #2
    ами ако има връзка единия ремонт с другия явно датчика сте откачили- при мен е на термостата, ама там има значение годината... не знам при теб къде е. а пък може да няма връзка
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      Колеги извинявам се много проблема е отстранен оказа се едно кабелче което бяхме измъкнали съвсем леко и като го размърдахме и след това натъпкахме всичко се оправи.
      кола без турбо е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти праи кеф

      Коментар


        #4
        Извинявам се,че вдигам стара тема,но имам същият проблем.След ремонт на съединителя и регулирането на педала,стрелката не работи.Иначе колата не загрява,перката си се включва,когато трябва...Ако може да ми кажете кой кабел да проверя,или да свалям цялото табло.Става въпрос за Браво 1.6/98г.

        Коментар

        Working...
        X