Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пускане на сигнал на оригиналното радио.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    simeon3000 написа:
    Stoynev85 написа:
    Коя от предходните схеми е приложима за касетофон AD185M?
    Виж в тази тема: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=41654 има за L, H и М2 моделите. Твоето, ако не е точно същото, ще е подобно.
    Платката изглежда по друг начин на 185М.Мисля ,че чипа към който трябва да се върже е TDA 1591 това по схема е IC 201.Снимката е от datasheeta.В схемата на модела има разлика в стойностите на кондензаторите.
    Прикачени файлове
    Fiat Marea Weekend 1.8 16V ELX-1997
    Fiat Stilo Multiwagon 1.6 16V 2006

    Коментар


      Здравейте. Има ли някакъв начин да направя радиото да не се включва при подаване на контакт или при палене на двигателя /STILO /

      Коментар


        fiat_stilo213 написа:
        Здравейте. Има ли някакъв начин да направя радиото да не се включва при подаване на контакт или при палене на двигателя /STILO /
        има.от настроиките на радиото ING ON/OFF
        Аз знам, че нищо не знам, но има хора и това не знаят.
        Човек е 80% вода и ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

        Коментар


          marea-ta написа:
          fiat_stilo213 написа:
          Здравейте. Има ли някакъв начин да направя радиото да не се включва при подаване на контакт или при палене на двигателя /STILO /
          има.от настроиките на радиото ING ON/OFF
          Много ти благодаря, жив и здрав.

          Коментар


            Тази настройка всички Стилота ли я имат, защото аз не я видях никъде. Нито в настройките на радиото, нито по бутоните, нито на компа. Моля ви, да ми кажете точно къде е.

            Коментар


              На Мареа е чрез задържане на бутон "mute" но докато радиото е изключено. За Стило не съм сигурен.
              Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

              Коментар


                Tornado написа:
                Tornado написа:
                Има ли желаещ за такъв кабел защото съм поръчал 2 броя ,но с фактура проформа и докато не преведа парите няма да ги изпратят?Общата цена за двата с доставката до Бг е 30,25 лв.
                Отказах се от тези заради скъпата доставка и си поръчах от Бг за 7,30 лв. в петък/другия/трябва да дойде.
                колега да те питам от къде си го купи тоя кабел

                Коментар


                  Re: асд

                  Tornado написа:
                  Licho написа:
                  www.tme.eu - тук продават кабел, който се връзва на CD changer-а както гледам. Някой пробвал ли е?
                  Такъв кабел в Бг може ли да се намери?
                  аз такъв кабел в този сайт не намерех и ако някои знае къде другаде се продават да сподели или поне как се казва самия кабел и дали ще стане за AD185H

                  Коментар


                    Пробвах с Mute-то, но нищо не стана. Явно тук нещата са различни:/.

                    Коментар


                      Потърси из другите теми, или се върни назад в тази темема, някъде го четох специално за Стило, но не се сещам къде. Опцията има.
                      Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                      Коментар


                        така аз имам ФМ трансмитер с изход за слушалки този изход може ли да се ползва да се върже към радиото AD185H с 2.5мм жак(защото е такъв изхода от трансмитера) примерно с такъв кабел или само делно направен
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                          На трансмитера е вход не изход. Трябва да си разглобиш трансмитера и да вземеш нискочестотния сигнал преди FM модулатора и него да пуснеш към жака на трансмитера и чак тогава да го включиш с тоя кабел към оригиналното радио.
                          Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                          Коментар


                            extazy089 написа:
                            Въпреки, че първоначално се заблудих, че сигнала при мен е слаб заради единия преходник, като го смених проблема си остана. Пробвах да свържа CD плеар, MP3 плеар и въпреки, че както източника, така и касетофона(182H2) са усилени максимално, пак свери доста тихо и без почти никакъв бас . Както жака, така и съпротивлението съм взел от телевизионен магазин близо до нас. Съпротивлението ми го свалиха от TV, а жака е от тези които се ползват мисля за свързване на TV с DVD- от единия край е с 3 жака- жълт, червен и бял. Та да питам по-разбиращите, дали проблема е в кабела, съпротивлението, касетофона или в мен (най-вероятно последното)
                            Сега се загледах в кабела на снимката. 99% слабия сигнал е от него- имаш 4 позиции на жака защото е за аудио-видео сигнал. Такива се използват най вече при камери и фотоапарати. На теб ти трябва с 3 позиции- ляв, десен канал и маса.
                            Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                            Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                            Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                            Коментар


                              Dido_Lyubenov написа:
                              На трансмитера е вход не изход. Трябва да си разглобиш трансмитера и да вземеш нискочестотния сигнал преди FM модулатора и него да пуснеш към жака на трансмитера и чак тогава да го включиш с тоя кабел към оригиналното радио.
                              на моя е изход ако искаш мога да кача клип да видиш преди малко го пробвах трябва само да кача клипа в Vbox7 и ще дам линк ако някъде другаде се качат по бързо кажи да го кача там,само забравих да спомена че трансмитера ми е с вградена памет 1гигабаит

                              Коментар


                                veselin10 написа:
                                extazy089 написа:
                                Въпреки, че първоначално се заблудих, че сигнала при мен е слаб заради единия преходник, като го смених проблема си остана. Пробвах да свържа CD плеар, MP3 плеар и въпреки, че както източника, така и касетофона(182H2) са усилени максимално, пак свери доста тихо и без почти никакъв бас . Както жака, така и съпротивлението съм взел от телевизионен магазин близо до нас. Съпротивлението ми го свалиха от TV, а жака е от тези които се ползват мисля за свързване на TV с DVD- от единия край е с 3 жака- жълт, червен и бял. Та да питам по-разбиращите, дали проблема е в кабела, съпротивлението, касетофона или в мен (най-вероятно последното)
                                Сега се загледах в кабела на снимката. 99% слабия сигнал е от него- имаш 4 позиции на жака защото е за аудио-видео сигнал. Такива се използват най вече при камери и фотоапарати. На теб ти трябва с 3 позиции- ляв, десен канал и маса.
                                Мерси много за отговора! А от къде да намеря подходящ кабел? В нас съсипах две или три слушалки за компютър и MP3-ки и все са с по два кабела. А в телевизионния сервиз ми намериха само този който съм снимал.....

                                Коментар

                                Working...
                                X