Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

високоговорители в брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    високоговорители в брава

    искам да сложа елипси 6"9 в брава-та но ми се искаше да не режа кората.Имате ли представа дали мога да ги приспособя на оригиналните места отзад до кората , ако да какво точно да търсяГрешен разделМодераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Re: високоговорители в брава

    lametobg написа:
    искам да сложа елипси 6"9 в брава-та но ми се искаше да не режа кората.Имате ли представа дали мога да ги приспособя на оригиналните места отзад до кората , ако да какво точно да търсяГрешен разделМодераторски екип на fiat-bg.org
    модераторите може да отварят темите преди да ги местят в "подходящият раздел" - въпроса няма нищо общо с автоелеткроника

    Коментар


      #3
      Че що да няма общо....аз такъв тип теми тук съм ги пускал !!!А за въпроса ти - Да може на оригиналните места,поне така са казвали колеги,обаче да те уверя че звука няма нищо общо с това да ги сложиш на кората.Така е понеже оригинаните са по-малки и като сложиш тея,освен че нямат плоскост която да отдели горната от долната част и да изкарва ниските честоти,също така оригиналната "дупка" е по малка от необходимото за 6х9" и колонките половината се скриват един вид в багажника.Дано съм бил полезен
      Fiat Bravo - 1.8GT /115hp 1997г.
      Audi A4 - 1.9TDi /110hp 1998г.
      Mazda 121 - 1.3GLX / 75hp 1994г.

      Коментар


        #4
        Re: високоговорители в брава

        lametobg написа:
        искам да сложа елипси 6"9 в брава-та но ми се искаше да не режа кората.Имате ли представа дали мога да ги приспособя на оригиналните места отзад до кората , ако да какво точно да търсяГрешен разделМодераторски екип на fiat-bg.org
        поставих колоните на кората . НО , сега самата кора започна да подскача много и ми се губи ефективността на колоните, юдайте идеи как да закрепя тая кора

        Коментар

        Working...
        X