Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Касетофона в бравото не иска да се включва

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Касетофона в бравото не иска да се включва

    Колата седя без акумалатор и ECU 2 седмици. Днес включих всичко и на дисплея му са появяват : и до там. От копчето не иска да се пуска. Закодирал ли се е, и ако да как да го откодирам(мисля, че знам кода)

    #2
    и при мен го имаше тоя проблем и се оправи от самосебеси след около 1 час някаде
    Fiat Bravo SX 1.4 12V

    Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
    Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

    Коментар


      #3
      Неще и неще да се включва. Някой може ли даде ръководството да прочета за тоя касетофон, че без музика не е работа

      Коментар


        #4
        Изтегли Браво/а сървис мануал от даунлоуд секцията, там има инструкции за всички модели.

        Коментар


          #5
          Дръпни клемата на акумулатора отново за 5-10 мин. Възможно е при предишното включване да се е шашнало от преискряването на клемата при включването. Това е малко вероятно, но все пак е шанс. Успех.
          Fiat Tipo 1.4i.e. 72hp 1993 - истинският автомобил
          Fiat Coupe 2000 16V 139hp 1995 - като хубавата жена - кеф ти е да си с нея, но ти къса нервите и джоба - продадена
          -------------------------------------------------------------

          Коментар


            #6
            Здравейте и от мен. Аз го докарах до същото положение след като си играх над 20 пъти да разкачам буксата. Сега като я сложа изписва 00:00, мога да сверя часовника.Ако натисна ON изписва : и дотам.Дайте акъл как да го оправя.Оги, предлагаш да сваля менюъла... Какво по-конкретно ?
            04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

            Коментар

            Working...
            X