Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Постоянен ток до радио касетофона - Как?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Постоянен ток до радио касетофона - Как?

    Колеги, съжалявам знам че има подобна тема, защото съм я чел преди време, но се опитвам да я намеря от доста време и не успявам, прерових форума докато ми издържаха нервите, а проблемът ми е простичък. Смених си радиото на бравото и сега новото радио губи и ума и дума когато не е на контакт колата. Искам да го направя да има постоянно ток така че да мога да си запаметя някакви настроики и станций такива неща. Чувал съм за варианта с ток от запалката, но ми се ще нещо по културно да направя. Така че се надявам на помощ

    #2
    Виж тук и тук
    FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

    Коментар


      #3
      На евробуксите би трябвало да имаш и постоянен плюс и плюс след контакт. Едната от буксите ти е за колоните, а другата е захранваща. Провери дали имаш и двата плюса на захранващата букса. Ако нямаш постояния плюс си търси проблема в бушоните.
      Fiat Tipo 1.4i.e. 72hp 1993 - истинският автомобил
      Fiat Coupe 2000 16V 139hp 1995 - като хубавата жена - кеф ти е да си с нея, но ти къса нервите и джоба - продадена
      -------------------------------------------------------------

      Коментар


        #4
        Ами мерси много, ще ги погледна утре на светло но със старото, оригинално радио нямах този проблем. Но пък ми направи впечатление, че когато го откачих старото имаче още ток за да захрани часовника още някакво определено време.

        Коментар


          #5
          Най-вероятно кондензаторите на радиото са се разредили по-бавно и за това часовникът е продължил да работи още малко. Свиркай си, няма проблеми. :P
          Fiat Tipo 1.4i.e. 72hp 1993 - истинският автомобил
          Fiat Coupe 2000 16V 139hp 1995 - като хубавата жена - кеф ти е да си с нея, но ти къса нервите и джоба - продадена
          -------------------------------------------------------------

          Коментар


            #6
            Колега намери си постояния + след което намери и + след като дадеш на контакт и след това срежи не постояния и кабела от страната на буксата го свържи с постояния + и си готов.Ако ти е трудно да го направиш ела в неделя на срещата и ще го направя. :D
            FIAT BRAVO 1,6 16V 103ps ''97''г.

            Коментар

            Working...
            X