Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Озвучаване на Фиат Темпра

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Озвучаване на Фиат Темпра

    Добро утро на всички, и по-специално на притежателите на Темпра :D Имам питане относно говорителите отпред на таблото - размер, какво бихте препоръчали, защото искам да ги сменя сегашните, че са дървета.Сега, още по-специфичен въпрос - става въпрос за Темпра SW така че моля да ме светнете и отзад какво е положението, все пак е комби и е по-специфично Предварително благодаря и лек ден на всички :D
    Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

    #2
    И аз имам такава :D при мен съм го решил така:4+1,тоест Веф pioneer MOSFET 50W x 4, 4 евтини колонки,отпред sony 16.5см HT серия мисля(най-добре със старите в ръка и в магазина),отзад елипси(изрязваш непосредствено до облегалката на задната седалка ляво и дясно панелите са кухи и не става въпрос за нишите с капак близо до заден капак)Thunder и буфер homemade изчислен разбирасе 50w размери като д.80см ш.50 в.60 говорител 30см.Другото е ,че буфера седи по средата на багажника заради елипсите защото като засвирят се самоизключват(като звук),говорителя на буфера сочи към заден капак.С малко настройки вефа и готово.Без усилвател свири КАТО ВСЕ ЕДНО ИМА ТАКЪВ. :D
    БРАВА С КЛЮЧ
    Каква е максималната скорост при секса?
    - 68, защото при 69 се обръщате.

    Коментар


      #3
      Благодаря колега Ще ги извадя колонките, и отивам в магазина :D
      Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

      Коментар


        #4
        БРАВА С КЛЮЧ
        Каква е максималната скорост при секса?
        - 68, защото при 69 се обръщате.

        Коментар


          #5
          Колега, може ли да те помоля, като имаш време разбира се, да щаркнеш задните колони как си ги разположил :D Предварително ти благодаря
          Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

          Коментар


            #6
            Утре ще снимам моите и ще пусна снимки. Моите са трилентови елипси и използвам багажника като туба за басовете ефекта е поразителен.

            Коментар


              #7
              Много благодаря :D
              Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

              Коментар


                #8
                Ето и снимките ако нещо не ти е ясно питай!

                Коментар


                  #9
                  Колега много благодаря за отзивчивостта, но ако искаш прочети ми все пак първия пост Темпрата е комби, това и да искам, няма как да го направя...
                  Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

                  Коментар


                    #10
                    Извинявай колега грешката е моя, но поне не ми липсваше желание да помогна :D Ако все пак открия нещо за комби ще ти пиша.

                    Коментар


                      #11
                      Да аз за това благодарих Оценявам че искаш да помогнеш, просто ми стана забавно, като видях кората
                      Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

                      Коментар

                      Working...
                      X