Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да получим приличен sound в Punto

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    mirkooo написа:
    ами аз не съм много компетентен но скоро правих музика в моито ПУНТО цялата ми музика е на марката "BOSCHMAN" или там както се пише...и да ви кажа за сега съм много доволен свири страхотно а ми излезе не много пари
    Малко подробности можеш ли да дадеш.
    "Obviously you don't know, who are you fucking with!" /Blade/

    Fiat Tempra 1.9 TDs
    Subaru Legacy 2.0i

    Коментар


      #17
      да мога имам усиловател монтиран в багажника на задната страна на седалката,тои е 400вата,сд-и то е бошмен+мп3 , имам много яки големи елипси на кората отзад пак са бошмен също и басс каса пак бошмен с говорите от съштата марка-600вата, и среди+басс-много готини колонки са това...еми тва е моита музика ааа имам и в таблото някакви фабри4ни за тях не е останоло време...абе 4увал съм доста музика за доста пари и смятам 4е аз съм избрал много оптимален варият цена-ка4ество

      Коментар


        #18
        Имах предвид ако можеш да дадеш модели на колоните и усилвателите и нещо ориентировъчни цени, защото съм голям привърженик на марката и съм решил в скоро време да си оборудвам колата. Дай ако искаш на лс да не пълним темата с
        "Obviously you don't know, who are you fucking with!" /Blade/

        Fiat Tempra 1.9 TDs
        Subaru Legacy 2.0i

        Коментар


          #19
          ами трябва да сляза до колата да ги вида 4е съм ги забравил,ама това ще е малко по касно

          Коментар


            #20
            доволен ли си от цд-то ? не съм чувал как свири такова а си търся в момента нещо добро като цена и това го имам като вариант
            Madness Motorsport
            (\__/)
            (='.'=) This is Bunny. Copy and paste bunny into your
            (")_(") signature to help him gain world domination.

            Коментар


              #21
              да много съм доволен хем карам със спортно ока4ване(демек много друса) и пак досега не ми е преско4ило нто веднъж абе според мен няма да згрешиш ако си земеш такова.А и те са по 200 лв. незнам какво по добро може да се земе за 200лв ...ще трябва някое смотано СОНИ от онези дето ги има във всяко такси или голф4е

              Коментар


                #22
                аааа мерси съм за сони ... по хубаво някои елит да зема по добър ще е от сонито бушмена има ли настройки за Hz-ите и изход за събуфър
                Madness Motorsport
                (\__/)
                (='.'=) This is Bunny. Copy and paste bunny into your
                (")_(") signature to help him gain world domination.

                Коментар


                  #23
                  Е евала колега :D Възхищавам се на такива хора,просто само се чудя как го събра това в пунтото В момента и аз съм захванал с нещо подобно и честно казано обема на багажника е много малък,за размерите и обема на кутията Ма това е то има още "луди" П.С Темата е малко старичка,ама аз да питам дали ще може една снимчица да дадеш как стои това чудо в пунтото Скоро и аз ще постна снимки
                  Alfa Romeo Giulia 2.0T 280hp TI RWD '17 & Fiat Punto Evo 1.4 77hp '10
                  ex Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm Q-Tronic '09, ex Fiat Punto 1.2 60hp ELX '00, ex Alfa Romeo 147 1.9 JTDm '05, ex Alfa Romeo 145 1.4 TS 16v '97, ex Fiat Punto 1.1 S '95

                  Коментар

                  Working...
                  X