Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Плафон в жабката на Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Плафон в жабката на Браво

    Колеги ето какво сътворих днес през свободното си време;
    Прикачени файлове
    FIAT BRAVO 1,6 16V 103ps ''97''г.

    #2
    Има ли нещо необичайно, което трябва да видим?

    Коментар


      #3
      E kak ? Свети чак очи вади
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #4
        Браво, ама тази лампа където са я предвидили в дъното на жабката нищо не върши като сложиш нещо вътре.Да не говорим че в тая жабка нищо не се събира освен панел за радио.Тая лампа за да върши реална работа трябва да е отгоре а жабката.Те и в багажника къде са ми я турили лампата само. Свети нагоре и изобщо не осветява багажника. Италианска му работа
        http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
        Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
        FIAT БРАВО 1.2 16v
        ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
        FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

        Коментар


          #5
          infineon написа:
          Браво, ама тази лампа където са я предвидили в дъното на жабката нищо не върши като сложиш нещо вътре.Да не говорим че в тая жабка нищо не се събира освен панел за радио.Тая лампа за да върши реална работа трябва да е отгоре а жабката.Те и в багажника къде са ми я турили лампата само. Свети нагоре и изобщо не осветява багажника. Италианска му работа
          Колега да така е ,но друго си е със светлина.А за колегата ОГИ има необичайно принципно нямам светещ плафон.Копчето е от корса както и плафона и двете са от жабката та с 2 думи не са оригиналните.Сега обаче мисля да я направя със светодиоди от горе ама като имам повечко време. :D
          FIAT BRAVO 1,6 16V 103ps ''97''г.

          Коментар


            #6
            Е, как Бравото да няма плафон??????????

            Коментар


              #7
              Опс... колега, извинявай, не се съобразих че има и модели без осветление в жабката. Браво, добре е станало!

              Коментар


                #8
                naskobg написа:
                Е, как Бравото да няма плафон??????????
                За жалост са го лишили от тази екстра както и много нови коли води се екстра както с пепелника.ОГИ значи се усети на време
                FIAT BRAVO 1,6 16V 103ps ''97''г.

                Коментар


                  #9
                  Моето има.

                  Коментар


                    #10
                    Колега твоито какво модефикация е? Моито се води SX няма ABS,оригинална аларма,еърбег,плафон в жабката,поне за това се сещам. :D
                    FIAT BRAVO 1,6 16V 103ps ''97''г.

                    Коментар


                      #11
                      Моето нямаше плафон в жабката, имаше просто капаче, но иначе всички имат изведени букси. Купих си от тук, раздел Продава и вече имам
                      Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                      Коментар


                        #12
                        Да ама си е друго като отвориш да ти светне и при мен имаше само капаче
                        FIAT BRAVO 1,6 16V 103ps ''97''г.

                        Коментар


                          #13
                          И моето няма.Имам и аз едно капаче да крие дупката , но поне кабели има отзад обаче трябва да им направя копченце че постоянно има ток и не е работа така постоянно да свети.Иначе капачето го разпробих и сложих 4 три милиметрови бели диода и доста светят.

                          Коментар


                            #14
                            zzzz323 написа:
                            Колега твоито какво модефикация е? Моито се води SX няма ABS,оригинална аларма,еърбег,плафон в жабката,поне за това се сещам. :D
                            Моето е GT.

                            Коментар


                              #15
                              При мен само тоя плафон не свети и много се изнервям.Автомобила е Фиат Браво ЖТД,2001г.Погледнах крушката - здрава е,пластините си правят контакт и всичко вътре си изглежда прекрасно,разкачих буксата и там още напрежение няма(нито на габарити нито на квото и да било).Свалих цялата жабка с надеждата да видя поне от къде да си взема лесно ток,но освен снопове с кабели друго невидях.Някакви съвети и идеи?

                              Коментар

                              Working...
                              X