Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Голям проблем с Xenon!!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Голям проблем с Xenon!!!!

    на мен вчера ми монтираха ксенон и започнаха проблемите.влизам в колата паля и като включа фаровете стрелката на оборотомера,километража се вдигат до край и след това се връщат в нормално положение.Също така дневния ми километраж се нулира.След това ги гася и ги включвам веднага и този проблем го няма.Появи ми се и друг проблем когато мигна със светкавицата на дълги ми светва и ксенона,а когато включа дълги ми светват и късите.Този проблем ми се появи след като ми монтираха ксенона.Човека,който ми го монтира има същия ксенон и същата кола като моята(fiat brava)но той няма такъв проблем.Ако някой знае от какво може да е станало така и как може да се оправи да пише.Проблема с километража и оборотомера е само при първото включване на фаровете. т.е. като загрее не го правиНе пускай едно и също мнение на 5 места!Модераторски екип на fiat-bg.org
    FIAT BRAVA 1.6 16v

    #2
    Да се надяваме, че Оги би могъл да ти обясни. Той също кара брава. Но аз пък нямаше как да не пиша, понеже досега не бях чел за подобна аномалия при слагането на ксенон. М/удругото има вероятност след седмица-две да си ходя до селото (Ресен - на 15км. от ВТ). Ако финансовата криза не ме е засегнала, ще ти пиша, че идвам. Дотогава може Оги примерно да знае за какво става дума, да ми обясни, да си запиша, да снимам и евентуално да го оправим този проблем. Но вероятността да дойда към ВТ е около 10%. Все пак ще ти пиша. Аз като съвет ще ти дам да размениш баластите. И виж дали + и - на са с + и - на крушката. Смисъл такъв, дали има друг допълнителен кабел, пуснат към захранването. И все пак си мисля, че ако преработиш схемата, няма да има проблем (ако колата е след 2000 няма нужда от преработка). Има тема на Оги за преработка на схемата. Смятам, че там е ключът от къщата. Успех и пиши какво става.
    NOW: ???
    Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
    Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

    Коментар

    Working...
    X