Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

тонколони

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    тонколони

    здравейте колеги,някой знае ли размера на елипсите във вратите/предните/ на Брава?

    #2
    Размер не знам но не са елипси а са кръгли!

    Коментар


      #3
      Точно елипси са размер 5х7 инча.Има варианти за монтиране на 16.5-17см кръгли ама от фабриката си излизат с елипси.
      Фиат Крома 1.9 16v+
      Фиат Браво 1.6 16v
      Фиат Мареа 1.6 16v

      Коментар


        #4
        Re: тонколони

        sasho_35 написа:
        здравейте колеги,някой знае ли размера на елипсите във вратите/предните/ на Брава?
        Аве пич колко теми смяташ да пускаш още осем ли в една ти отговорих сега пускаш друка и в тази ще ти кажа по темата е изписамо много ползвай търсачката.
        Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

        Коментар


          #5
          Re: тонколони

          6ma7ka7a написа:
          sasho_35 написа:
          здравейте колеги,някой знае ли размера на елипсите във вратите/предните/ на Брава?
          Аве пич колко теми смяташ да пускаш още осем ли в една ти отговорих сега пускаш друка и в тази ще ти кажа по темата е изписамо много ползвай търсачката.
          ша ма проштаваш,явно съм забрайл. :D

          Коментар


            #6
            Колеги, извинявам се за леко страничния въпрос, ама така и така си говорим за колони, та някой знае ли дали заводски слагат кабели за музика из колата. Карам Марея, но нямам колони отзад в багажника, а и кабели не се виждат. Ако има поставени кабели да ги търся под корите и лесно мога да си сложа колони сам, ама ако няма ще стане една мътна и кървава да прекарам кабели от радиото до багажника - ще си утрепам цЕл ден, ако изобщо се справя без чужда помощ. Благодаря предварително!

            Коментар


              #7
              Обикновено ако си с дву канален заводски касетофон рядко има подготвена инсталация за задни говорители и се налага сам да се прекараш.
              Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
              Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

              Коментар


                #8
                За да не дублирам темата знаете ли размера на предните тонколони на ПУнто МК1
                Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
                Втората......пак същата!
                (_-_)______////_______(_-_)
                Punto75-Вече на жената!
                Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

                Коментар


                  #9
                  batproho написа:
                  Обикновено ако си с дву канален заводски касетофон рядко има подготвена инсталация за задни говорители и се налага сам да се прекараш.
                  Аз бях с обикновен двуканален заводски и имаше инсталация!

                  Коментар


                    #10
                    batproho написа:
                    Обикновено ако си с дву канален заводски касетофон рядко има подготвена инсталация за задни говорители и се налага сам да се прекараш.
                    Колега моя също беше двуканален заводски радио касетофон и имаше отзад пуснати кабели би трябвало и твоето браво да има.
                    Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

                    Коментар


                      #11
                      bmahob написа:
                      За да не дублирам темата знаете ли размера на предните тонколони на ПУнто МК1
                      За таблото ли питаш колега или за предните врати.... Ако е за Таблото е 3.5инча .... 87мм !!!
                      Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD `02
                      Fiat Punto 1.2 16v LPG

                      Коментар

                      Working...
                      X