Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колеги искам да си напрява бравото с ел.огледала

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колеги искам да си напрява бравото с ел.огледала

    Колеги искам да си направя бравото с ел. огледала лесно ли.Какво ми трябва освен ел.огледала.Който намерих от човек във форума.И друго много ли се бърка по ел.схемата.
    Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

    #2
    няма да е лесно. трябва да прекараш кабелите, да смениш на централната конзола елемента с копчетата, да ги захраниш, да ги вържеш да се отопляват като пуснеш задния джам. е, ако искаш да е както трябва.
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      Ами колко ли кинти ще излезе и да питъм огледалата ще ги взимам от кола която е с обратен волан това да лище влияе нещо на огледалата.Колега те на браво с отопления ли са ел. стъклата.И дали ще трябва да пипам много по оригиналната инсталация.Имам доста мерак отдаван за ел.огледала.И имам друг въпрос вчера карах един Ситруен Ц4 Пикасо и на него(то на повечето нови коли) като включиш на задна и огледалата се местая надоло.Това ди ли може да стане и на браво.
      Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

      Коментар


        #4
        6ma7ka7a написа:
        Ами колко ли кинти ще излезе и да питъм огледалата ще ги взимам от кола която е с обратен волан това да лище влияе нещо на огледалата.Колега те на браво с отопления ли са ел. стъклата.И дали ще трябва да пипам много по оригиналната инсталация.Имам доста мерак отдаван за ел.огледала.И имам друг въпрос вчера карах един Ситруен Ц4 Пикасо и на него(то на повечето нови коли) като включиш на задна и огледалата се местая надоло.Това ди ли може да стане и на браво.
        Всички ел.огледала при Браво,Брава и Мареа имат отопление което свързано на бутона за включване на нагреватела за задното стъкло.Това със включването на задна скорост за се смъксват също е възможно ,но си е доста трудоемко.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          Колеги до сега не съм пробва ел.стакла на браво брава мареа и има още един въпрос огледалта могатли да се прибират като са ел. и как се прибират ръчно или пак е ел.
          Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

          Коментар


            #6
            6ma7ka7a написа:
            Колеги до сега не съм пробва ел.стакла на браво брава мареа и има още един въпрос огледалта могатли да се прибират като са ел. и как се прибират ръчно или пак е ел.
            при нас е ръчно ако въобще се прибират не съм пробвал да ги свивам

            Коментар


              #7
              На Браво/Брава/Марея се прибират ръчно.
              Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
              Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

              Коментар


                #8
                lubomm написа:
                6ma7ka7a написа:
                Колеги до сега не съм пробва ел.стакла на браво брава мареа и има още един въпрос огледалта могатли да се прибират като са ел. и как се прибират ръчно или пак е ел.
                при нас е ръчно ако въобще се прибират не съм пробвал да ги свивам
                Свиват се ръчно.Моите съм ги направил да се свиват и напред и назад.Така избягвам евентуално счупване като давам назад.
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар


                  #9
                  Моето дясно също се сгъва и напред и назад, но не и лявото.
                  Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                  Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                  Коментар


                    #10
                    Колеги кажете за ел. инсталацията някой ще можели да ми помогне да я направя.
                    Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

                    Коментар


                      #11
                      ми със сигурност трябва да пуснеш жици до барчето от огледалата. освен това ще трябва отнякъде + за моторчетата, ПРЕДПОЛАГАМ + от задния джам, че да топлят като се включи отоплението отзад. ми тва е, не е много, но не е и малко. аз лично не бил се навила огледалата по дефаулт ни се свиват навсякъде- напреди назад
                      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                      Fiat Bravo'97 1,6 16v
                      Fiat Tempra'91 1,6 mono

                      Коментар


                        #12
                        Ами колега ако пусна от задния прозорец плус за моточетата няма ли да работят само когато е включено копчето за задния нагревател.
                        Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

                        Коментар


                          #13
                          Така здраво те УМОТАХА че и конструктора на фиат не може да се оправи.
                          FIAT Stilo 1.9 Jtd

                          Коментар


                            #14
                            Май ще моля колегата Оги за помощ да ми направи ако може и иска една схема.
                            Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

                            Коментар


                              #15
                              Ето... допреди малко съм я чертал, отне ми цяла вечер. Всяка прилика със 456-та страница на ръководството е напълно случайна Колегата pakumba в общи линии е разказал за какво иде реч.
                              Прикачени файлове

                              Коментар

                              Working...
                              X