Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

мигачи на огледалата на браво-как

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    мигачи на огледалата на браво-как

    колеги,да помислим как може да се направи на заводско огледало.дали с диоди дали с нещо друго

    #2
    Ами може с диодни ленти, както аз съм си турил под фаровете на принципа на габарита. Но пък ще седи грозно. Ако все пак се сложи подобно нещо, кабелът трябва да се удължи. Най-добре е да се сменят. Продават се такива странични огледала. Но си мисля, че с фино изрязване, къса лента с диоди и някаква пластмаса, която да затвори дупката, може и да се получи нещо.
    NOW: ???
    Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
    Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

    Коментар


      #3
      Вземени две огледала от Мерцедес и си готов :D
      Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

      Коментар


        #4
        да, продават се странични огледала, само, че за повечето модели ще ти трябват допълнителни приставки.
        karolev>> Георги Каролев; Brava 100 16V SX 103hp 10.'98 - R.I.P. 04.04.2018
        https://www.facebook.com/groups/FiatFIBulgaria/ - ФИАТ ФЕНОВЕ в БЪЛГАРИЯ във Facebook

        Коментар


          #5
          Колеги и аз помислих над темата и измисих нещо което скоро ще се опитам да пробвам .... светодиоди в края на стъклената част на огледалото подредени като стрелка < точно както е на Кадилак Ескалейд ако някои е обърнал внимание как е разположена подобна стрелка от диоди но да видим как точно ще се продупчи стъклото ... там е сложното
          Красота - http://www.youtube.com/watch?v=Fe-w2TdG0Qo

          Коментар


            #6
            ...бе вие маи си нямате много работа , та се опитвате да заприличате на пернишки голфове. А измислете още къде могат да се напъхат диоди колкото повече толкова повече
            Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
            Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
            Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

            Коментар


              #7
              Напълно Ви подкрепям колега.Извинявам се за офтопика, но то даже фраза си има за това:"Млад умри но газар бъди".
              Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
              Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

              Коментар

              Working...
              X