Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да сваля стандартния касетофон от Фиат Брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как да сваля стандартния касетофон от Фиат Брава

    Здравейте , проблема ми е следния купихси СД , но немога да сваля стандартния касетофон някой може ли да ми помогне благодаря предварително .

    #2
    Ползвай търсачката, вече имаше такава тема.
    Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

    Коментар


      #3
      Пробвах два дена търся но не намирам

      Коментар


        #4
        Елементарно е.Общо взето с две думи в двата долни ъгъла вкарваш тънка отверка или ножка, бъркаш в процепа на касетката и дърпаш.
        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

        Коментар


          #5
          Пробвах така но нестава даже счупих панела малко , а кое дърпаш отпред панела оделен ли е или е заедно с касетофона

          Коментар


            #6
            Заедно е.Как си го счупил?В ъглите отдолу има едни чопчета които при натиск с нещо тънко се сгъват и се освобождава ваденето на касетофона.
            Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
            Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

            Коментар


              #7
              Бърка се от двете стррани, във вртикалните процепи, с нещо като нож, или много тънка отвертка, преди това напъни касетофона на едната страна, и ще можеш да виждаш пластината. Трябва да я натиснеш отдолу нагоре и навътре, ама повече нагоре, Пъхаш си пръстите в касетката за да имаш удобен захват. Аз лично за 1 път го свалих с помощта на най-тънкия шестограм от стандартните комплекти (1.5 мм)
              Прикачени файлове

              Коментар


                #8
                мерси много за информацията

                Коментар


                  #9
                  Малко снимки за да се ориентираш: http://www.fitaudio.com/?View=entry&EntryID=105
                  Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

                  Коментар

                  Working...
                  X