Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем със всичките чистачки (не спират)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем със всичките чистачки (не спират)

    Задната чистачка не работи,но така е взех колата.Днес я свалих(вътре беше като нова) и с един акомулатор и дадох директен + но пак не бачкаше.Разглобих я и при клемите (платката) имаше някаква намотка,при която има някаква пластина с пружинка.Застопорих с една клечка към намотката и при даване на директен плюс тръгна.След това я сложих и като вкарах буксата същата работа.Неще да бачка.Пробвах пак с директен плюс и си бачкаше.Като дам на контакт цъка веднъж но вътре няма реле.Това цъкане доколкото разбрах е от плюса на контактния ключ за да може ако сте оставили чистачката някъде по средата при следващ контакт да си я върне в началото.Смятам да мера дали стига ток в буксата но нямам представа как става.Имам от тия китайските мултицети и някой ако може да обясни какви стойности тр да ми даде (а пък и как да настроя апарата) ПП: Това беше вчераДнес като рових из кабелите по задната врата и тръгна,обаче стана голям проблем.Чистачката работи постоянно докато е на контакт и дори след като запаля.Вероятно от тази намотка но това да беше проблема.Прекъсвам кабела и спира НО от много бърникане ПРЕДНИТЕ чистачки започнаха да работят постоянно.Какво да правя,вадих бушоните пак не спира,от лостчето никаква реакция нито на степените нито на помпичката за водата.Иначе от същото лостче реагира като пусна парното на стъклото.Одеве ми се наложи да отида до Димитровград и така 2 часа си въртяха чистачките и даже на сухо.
    Fiat TIPO 1.4 i.e. с газова уредба (BRC)

    ZFA16000002608488

    ПРОТЕСТИРАЙТЕ!!!
Working...
X