Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвет против кражба на касетофон

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Хитро. Неприложимо обаче ако намаш втора дупка или възможнжст за такава.....Аз едно време мислех да сложа капак с залепен панел от бинокъл, намерил съм панел но не съм го залепил още.
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    Коментар


      #17
      За касетофона според мен си е до късмет на доколко загорял наркоман ще се случи да мине до колата!Панела си го свалям,но тялото оставям,но имам приятели кадето си махат всичко!А за да предпазя колоните отзад на кората сам си сложил щора,те самите не са нищо особено но някой не го знаят
      Fiat Punto 1.7 TD

      Коментар


        #18
        Re: застраховка

        irena написа:
        Petrov, на мойта темпра и направих пълно каско което покрива 3200лв, за толкова я взех. (темпра 1.6, седан, 1991г.)а новия CD player утре сутрин отивам да го застраховам самостоятелно. Нося фактурата, плащтам 10% от стойността по фактура, снимат го в колата и панелчето и ако стане нещо възстановяват 100%, отделно каското на колата покрива другите щети. За съжаление никого не мога да спра да ми разбие джам-а и неприятностите са неизбежни, поне да не плащам излишно за глупостите на някой малоумник.
        Аз мойта Темпра я застраховах за 3500 1994 година 1,6 седан. Кви са тия застрахователи дето дават 1500 нещо не са читави май? И касетофона си застраховах ама не съм плащал отделно щото всичко то правих накуп
        Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
        Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
        Совалката средно на LPG
        Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

        Коментар


          #19
          застраховка

          "Кви са тия застрахователи дето дават 1500 нещо не са читави май? "Не разбрах от къде дойдоха тези 1500? С каското могат да бадат застраховани и "допалнително оборудване и принадлежности, трайно монтирани към МПС ако са изрично и точно описани...."та... просто добавихме анекс към договора., защото с player-a се здобих след като направихме каското.Ако нещо стане напълно ми възстановяват щетите. Ако са коректни разбира се... дано не ми се налага да разбирам.А някой по-горе се обади, че колкото по-трудно се сваля - толкова повече щети нанасят. Мисля, че е прав и най-доброто решение е маскировката останалото е мъничко предпазливост къде се оставя колата и късмет.
          Fiat Tempra, 1.6, 1991

          Коментар


            #20
            Petrov написа:
            Така и като отидеш с фактура за 250лв. в "ДЗИ" и им представиш полицата за каското на колата и викат тя е застрахована за 1500 лв. щото е на 15 години, а всяка една екстра е максимум 5% от застрахователната стойност на колата.... какво правим ?И ми е много интересно къде ше купят Темпра 1.9 Т.дс (гледана като част от сем.) за 1500 лв? (но тва е др. въпрос)
            Ето колегата не зман дали я е застраховал ама казва, че са му я оценили на 1500лв. Или пък аз нещо не съм доразбрал. Както и да е. Важното да е застрахована в някоя добра компания.
            Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
            Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
            Совалката средно на LPG
            Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

            Коментар


              #21
              Едно приятелче след като си свали панела на плеъра си слага някакъв панел от който стърчат всевъзможни кабели и изглежда все едно истинския касетофон е бил току що изтръгнат насилствено - мисля, че идеята не е лоша защото наркомана решава, че някой друг го е изпреварил за малко
              The world belongs to those who dare to be first

              Коментар


                #22
                2fast написа:
                Едно приятелче след като си свали панела на плеъра си слага някакъв панел от който стърчат всевъзможни кабели и изглежда все едно истинския касетофон е бил току що изтръгнат насилствено - мисля, че идеята не е лоша защото наркомана решава, че някой друг го е изпреварил за малко
                Ей, голям хитрец.... :D :D :D
                VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                Нека Силата на бъде с Нас...

                Коментар


                  #23
                  аз преди имах касетофон някакъв филипс. една вечер много го бяха харесали, а аз го купих за 20 кинта и то преди цифра време, отворили колата ама се разпищяла алармата и те си били камшика. на другия ден му свалих пластмасата отпред и си карах така, не привлича никакво внимание, прилича на потрошен, а пък си бачка нормално. сега съм с мп3 с падащ панел естествено, но вечер задължително я свалям цялата, на нещо като шейна е. иначе през деня само панела. мисля, че не е кой знае какво усилие да се махне целия преър вечер и сутрин да се сложи, за сметка на това съм сигурен, че няма да ми счупят прозореца
                  Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                  Fiat Bravo'97 1,6 16v
                  Fiat Tempra'91 1,6 mono

                  Коментар


                    #24
                    Аз имам една друга идея, ама все не ми остава време да я реализирам. Смятам върху cd-то(на свален панел естествено) да сложа един капак от пепелник. С малко старание ще пасне перфектно. Едва ли някой наркоман ще знае къде по принцип се намира пепелника на темпра
                    "Obviously you don't know, who are you fucking with!" /Blade/

                    Fiat Tempra 1.9 TDs
                    Subaru Legacy 2.0i

                    Коментар


                      #25
                      Бях споменал нещо за моята идея... в крайна сметка се получи нещо дори по-добро от това да си го правя сам Прилагам снимки
                      Прикачени файлове
                      FIAT Marea 1.9 JTD HLX

                      Коментар


                        #26
                        perlsite написа:
                        Бях споменал нещо за моята идея... в крайна сметка се получи нещо дори по-добро от това да си го правя сам Прилагам снимки
                        много хитро!ПОЗДРАВЛЕНИЯ!!!
                        FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                        Коментар

                        Working...
                        X