Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

фарове

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    фарове

    приятели,преди една седмица ходих да си сменям хаогенката на стилото и тогава останових ,че и фара не ми свети....това е едно от наи сложните неща,които съм виждал,разглобихме цялата кола ,за да сменим фаране знам как може да са го измислили толкова трудно.....всичко мина добре сменихме крушката на фара и хаугенката,но хаугенката така и не светна,после проверихме всички бушони и те са ок....някои може ли да ми каже какъв може да е проблема?и дали такава е процедурата,за да стигнеш до фара,трябва да се махне акумулатора,после и една кутия ,в която тои се поставя или има по лесен начин?

    #2
    от 3 опита - нито един успешен - ХАЛОГЕН

    Коментар


      #3
      Предполагам, че става дума за левия фар. Може леко да се откачи подкалника и оттам се достига до крушката. Ако е за десния-откачаш леко казанчето за течността за чистачките, макар че и направо става.
      Fiat Stilo 1.8 16V

      Коментар


        #4
        И при десния и при левия фар най-лесно става като откачиш подкалника с пълен ляв или десен воланза по голямо пространство и удобство ... Аз така смених халогените, отделно сам го правил 3-4 пътизаради белите диоди които горяха през 1 месец ...Успех ...
        Fiat Stilo 1.9 JTD (85 kW - 115 PS) `03

        Коментар


          #5
          само че е супер тясно и неудобноа как се откача подкалника ,въобще не знам...

          Коментар


            #6
            Martin’s написа:
            ... Аз така смених халогените, отделно сам го правил 3-4 пъти заради белите диоди които горяха през 1 месец ...Успех ...
            Ти на какво имаш бели диоди? На стило ли?
            Fiat Stilo 1.8 16V

            Коментар


              #7
              vda написа:
              само че е супер тясно и неудобноа как се откача подкалника ,въобще не знам...
              Държи се на 6 рапидни винта. Аз махам само предните три и не свалям целия подкалник. Мястото което се отваря е достатъчно за да се достигне до капачките и крушките. Идиотщина е като си помислиш за какво го правиш обаче това е положението с левия фар на стилото. Става и директно без разглобяване, с досъп отгоре, но ако ръцете са ти тънки и ако не обръщаш внимание на охлузванията. По този начин смяната става за 5-7 минути. Ето малко снимки взети от един друг форум (гледай стрелките):
              Прикачени файлове
              Fiat Stilo 1.8 16V

              Коментар


                #8
                еее,ти си не човек,от къде ги намираш тиа неща не знам

                Коментар


                  #9
                  http://www.fiatforum.com/stilo-guides/Метакй се направо, има много за четене :D
                  Fiat Stilo 1.8 16V

                  Коментар

                  Working...
                  X