Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Относно плочка за ТПС

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Относно плочка за ТПС

    Привет! Четох, търсих с търсачката и вече нямам нерви, затова отварям темата. Трябва ми читава плочка за ТПС на моноинжекциона на Фиат Типо 1.6 i.e. 1992 година. Една от графитните пътечки се е износила в единия си край и колата гасне из задръстванията. Обясниха ми че тази плочка се предлагала с половината тяло на моното, което ми се струва доста нелепо, да не говорим за цената на тази екстра. Та въпросът ми е - някой може ли да ми каже къде в София може да се купи читава плочка, при това само тя. Търсих по моргите и намирах втора ръка в доста по-окаяно състояние от моята. За сега въпроса съм го решил с наслагване графит от обикновен молив върху пътечката и трети ден работи без грешка, ама не се знае до кога.
    Fiat Tipo 1.6 i.e. 1992 г.
    Suzuki GSX 1100 E 1985 г.

    #2
    http://www.axm-auto.com/
    Fiat Tipo 1,6 ie; '93; engine 159А3048; clima.

    Коментар


      #3
      няма д анамериш само плочка. ЧУВАЛ СЪМ за вариант много графит на прах и малко каноколит, обаче според мен е съмнителен резултата. молива ти ще се изтрие бързичко. ако е съвсем в единия край пробвай да я позавъртиш, при леко изместване няма промяна в оборотите
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар


        #4
        С проводим сребърен лак няма ли да може да се оправи?
        AR 75 2.5 V6 `08.86 - Ех
        AR 155 1.7 TS `07.93 - сиромашки тунинг, + JR, APEX, + B6 отзад - замина за скрап...
        FIAT Tipo 1.6 `12.93 835С1.000 С АГУ тунинг - вече 2.0 TS 8V Turbo с ескрите от горната...

        Коментар


          #5
          Свалиш ли плочката- тя се пре.бава невъзвратимо. замяна с ново долнище на моното втора употреба- ако можеш го смени на място дали е ОК- това е варианта- цената му е 40- 50лв.
          Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

          Коментар


            #6
            Добре де колеги, Hit-ko ги има на страницата си и се продават отделно. И от други места съм чувал, че ги има отделно, като резервна част. Вярно, че са 156 лева, ама...
            Fiat Tipo 1,6 ie; '93; engine 159А3048; clima.

            Коментар


              #7
              КИМИ написа:
              Свалиш ли плочката- тя се пре.бава невъзвратимо. замяна с ново долнище на моното втора употреба- ако можеш го смени на място дали е ОК- това е варианта- цената му е 40- 50лв.
              моята съм я свалял 7-8 пъти и дори съм я давал за проба на колега от форума и той си сваля неговата въобще не е голямата философия да я нагласиш после, а като си я отбележиш преди това съвсем
              Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
              Fiat Bravo'97 1,6 16v
              Fiat Tempra'91 1,6 mono

              Коментар


                #8
                Forsaken написа:
                http://www.axm-auto.com/
                Благодаря! Порових се из сайта. Много е полезен. Даже имат магазин и в София. Тия дни съм там. Колкото до въртенето на старата плочка, не мисля, че ще има кой знае какъв ефект, като се има предвид монтажните и отвори с какъв диапазон за корекции разполагат. Освен това си мисля, че и да се настроят някакви обороти на празен ход при дадена температура, то при промяната и, плъзгачите неминуемо ще попаднат в износения участък и там ще има проблем. Още веднъж благодаря на отзовалите се.
                Fiat Tipo 1.6 i.e. 1992 г.
                Suzuki GSX 1100 E 1985 г.

                Коментар

                Working...
                X