Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

прав ли съм

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Момчето реши да пита нещо обаче колегата дето е на всяка тенджара капак,пак реши да се обади и да сговняса темата.А кажи защо въобще влезе тука да напишеш само едно "седнал си"и да се мислиш за много отракан ли?Няма да пиша че се ядосвам много и пак ще ме накажат.

    Коментар


      #32
      УЖАСтттт А и последно... заради такива "майстори" като теб си правя колата сам! ...и аз такап.с."майсторе",като искаш съвет не се прави на велик-мое мнениеУспех
      ===============================
      // ..."Денят не си личи по сутринта"... //
      ===============================

      Коментар


        #33
        А аз да питам,може ли на фиат типо 91г. газ-бензин да се направи диагностика аджеба не пали на бензин.Трябва ли колата да е заплаена на бензин и тогава да се направи диагностиката?То малко няма смисъл ама аз да питам?На газ иначе си работи може ли като работи на газ да се засечат грешки които са про работене на бензин?
        Fiat TIPO 1.4 i.e. с газова уредба (BRC)

        ZFA16000002608488

        ПРОТЕСТИРАЙТЕ!!!

        Коментар


          #34
          nai7 написа:
          Момчето реши да пита нещо обаче колегата дето е на всяка тенджара капак,пак реши да се обади и да сговняса темата.А кажи защо въобще влезе тука да напишеш само едно "седнал си"и да се мислиш за много отракан ли?Няма да пиша че се ядосвам много и пак ще ме накажат.
          А ти това http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=16824 чел ли си го? Сигурен съм, че и ти би изръсил тема с неориентирано и нясно заглавие.Ти, какво би отговорил на "Прав ли съм?" А и нее си ти този дето ще ми казва, кое и, къде да пиша. Ако забелязваш за разлика от теб аз нямам предупреждения.@dzvera не се правя на велик, просто се уча и ми увира главата по-бързо от някои хора, какво да правиш - дарба, или интелект! А откакто "майстори" ми правиха поразии по старата кола и щях да се пребия, като куче се старая да си я ремонтирам сам. Успех и на теб!
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #35
            Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 ХАХАХА! "дарба, или интелект".... извинявам се за спама, но ми е много смешно! Автоелектрониката направо прелива от тази тема!Сега сериозно-за мен тема със заглавие "Прав ли съм" поместена в раздел "Автоелектроника" не е нещо дразнещо или ненормално. Всъщност човека пита точно това (дали е прав) и то в правилния (според мен) раздел. Не се крие или не се срамува от факта че може и да не е прав, дори си каза че все още е "жалък в диагностиката". Какво получи насеща: отговора в един пост + две страници спам + експертна оценка на професионалитре му качества от хора, които дори не са го виждали, камо ли да са правили колите си при него. За мен този пич беше провокиран без никакво основание-едно е да кажеш "бъркаш", а друго "седнал си", все пак човека имаше два поста във форума до този момент. Май нямаше много "респект", да не говорим за модераторството в сянка. Тъй че добре е когато някой припомня на другите правилата да се замисли дали току що не ги е понагазил малко.Весели празници на всички!
            Fiat Stilo 1.8 16V

            Коментар


              #36
              Stoyan_68 написа:
              Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 ХАХАХА! "дарба, или интелект".... извинявам се за спама, но ми е много смешно!...
              Не случайно има емотикон след това изречение, но явно не си му схванал посланието. Вероятно си прав, че и аз нарушавам правилата, затова млъквам и обещавам да не се пъна над такива работи!
              Frontera Sport, X20SE март 1998

              Коментар


                #37
                Мдаа, темата върви към заключване, а някои колеги към предупреждения...
                Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                Коментар


                  #38
                  Vladim,говорех не за теб,а за"майстора".Весели празници на всички!!!
                  ===============================
                  // ..."Денят не си личи по сутринта"... //
                  ===============================

                  Коментар


                    #39
                    dzvera написа:
                    Vladim,говорех не за теб,а за"майстора".Весели празници на всички!!!
                    Мерси, подобно! Yellow_Flash_Colorz_PDT_29
                    Frontera Sport, X20SE март 1998

                    Коментар


                      #40
                      vanelino11 написа:
                      Dedra 2.0 написа:
                      Аман от "майстори" както се каза и в друга тема.Да не попаднеш на такъв като този тук.
                      Е затова става въпрос.Ти бе лебед небесен като си толкова в час аре кажи си ти мнението е тука пред всички,дай си мнението по въпроса.Най-лесно е да кажеш мани го тоя нищо не разбира.Кажи си ти мнението да те видиме.Е сега ако не ми отговориш тука пред всички,а се направиш на приятно разсеян направо ще те призная за пълна Pussy(ако знаеш какво означава това).Е сега ще си умреш от срам.Аре чакам ти отговора.
                      За Пуси не знам може би липсата на омазнени гащи и мръсни ръце може за теб да е Пуси или трябва да скачам наляво надясно за да не съм Пуси?А относно изказаното от мен мнение - мразя некултурни, нагли, махленски майстори.Това е.Айде и едно Евала от мен,че пак си се сетил и си се престрашил да попиташ,нали всички се раждате майстори и всичко знаете.А да извинявай,че не мога да съм нонстоп пред компа за да ти отговарям

                      Коментар

                      Working...
                      X